5 переваг, які переконають вас взяти участь у програмі Au-Pair

- slider2 - 5 переваг, які переконають вас взяти участь у програмі Au-Pair

Правильний старт – запорука успішної кар’єри! Будь-який кар’єрний ріст не буде результативним без теоретичних знань і практичних навичок, відмінної освіти та знань іноземної мови. Це все займає найважливіші ступені у професійному становленні.
Алеж в молоді роки хочеться все й одразу, а також подорожувати, відпочивати, а не перейматися вибудовуванням довгострокової кар’єри.

Саме тому, програма Au-Pair – це чудове поєднання корисного з приємним. Беручи участь у міжнародній культурно-освітній програмі Au-Pair, Ви відкриваєте для себе новий світ, розширюєте культурний кругозір, вдосконалюєте знання англійської мови, вчите європейські мови, стаєте більш незалежними, вільними, розкриваєте в собі лідерський потенціал, розширюєте свої можливості та найголовніше – стаєте конкуренто спроможними на міжнародному ринку праці.

Читайте також: Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Сучасні роботодавці, наймаючи молодого фахівця, не хочуть мати пересічного співробітника, який нічим не виділяється на тлі інших. Їм необхідні кращі співробітники, вузьки професіонали у своїй сфері. Роботодавцям потрібні фахівці, які готові працювати в сучасному конкурентному середовищі. Потрібні фахівці, здатні до пошуку, до креативного мислення, до накопичення та аналізу нової інформації, до ефективних і нестандартних рішень. Саме цьому Ви зможете навчитись перебуваючи в далі від дому, проживаючи в іншій культурі, кожен день приймаючи рішення, які в подальшому будуть впливати на Ваше життя та Вашу кар’єру.

Власники великих міжнародних кампаній, які відкривають свої представництва на території України, вимагають від нових співробітників не тільки відмінне знання іноземних мов, але також розуміння культури і законів своєї країни.

Якщо Ви плануєте працювати в міжнародних організаціях – то Ви повинні розуміти менталітет німців, австрійців, французів чи шведів. Європа це мультикультурна середа. Проста туристична поїздка ніколи не дасть Вам глибоких знань про ту чи іншу націю. Щоб зрозуміти, чим керуються, наприклад, німці, приймаючи рішення в бізнесі, необхідно спочатку зрозуміти німців, а двох тижневої подорожі для цього явно не вистачить.

Які переваги Ви отримуєте беручи участь у програмі Au-Pair за кордоном?

В першу чергу, програма Au-Pair – це найбезпечніший та недорогий спосіб вдосконалити власний рівень володіння іноземною мовою. Це єдина в своєму роді державна програма, яка дозволяє Вам знаходиться в європейській країні від року до двох на повному забезпечення приймаючої Вас родини й не дає відволікатися на такі побутові турботи, як пошук житла, підробітку, придбання продуктів харчування.

Читайте також: Умови участі у програмі Au-Pair в Австрії

У той же час, саме ця програма дає відчуття захищеності та затишку, які забезпечує приймаюча сім’я та працівники нашої та приймаючої організацій. Тривалість програми від 12 до 24 місяців дозволяє майже повністю влитися в життя країни перебування, стати справжнім європейцем, відчути всі тонкощі іноземної мови та європейської культури, перевірити себе на готовність до самостійного життя.

- slider3 - 5 переваг, які переконають вас взяти участь у програмі Au-Pair

Отже 5 серйозних переваг, які остаточно Вас переконають у Вашому рішенні взяти участь у програмі Au-Pair

1. Професійні знання іноземної мови

Проживши в країні кілька років, щодня спілкуючись з приймаючою родиною та новими друзями – носіями мови, і при цьому не вивчити мову – це з області фантастики. А ці знання, погодьтеся, за плечима не носити.

2. Мережа друзів та міжнародних контактів

Учасники програми Au-Pair проводять час за кордоном не тільки з користю для підвищення власного рівня володіння іноземною мовою, а й набувають вірних друзів на все життя!

Відвідуючи курси іноземної мови (які оплачує ваша приймаюча родина) Ви створюєте мережу важливих контактів, які Вам зможуть знадобитися для отримання хорошої роботи, як у Вашій рідній країні, так і за кордоном.

3. Самостійне життя та великий вибір культурних і розважальних можливостей

Самостійне життя в іншій країні у 18 років? Так! Це незабутній досвід, як в плані життя, так і в плані навчання. Це варто побачити, пізнати, вивчити, подивитися на власні очі. Цьому Вас не навчать ні в одному університеті, цього Ви можете навчитися тільки самостійно, поживши «далеко від дому».

Читайте також: Як отримати візу по програмі «Au-Pair»?

Перебуваючи за кордоном за програмою Au-Pair, Ви зможете дешево подорожувати 30 країнами без візи і користуватися всіма молодіжними знижками, які має європейська молодь. Ви також зможете брати участь в активному культурному молодіжному житті по всій Європі, зможете брати участь в молодіжних проектах, семінарах та конференціях, волонтерських таборах.

4. Можливість безкоштовно вступи до європейського навчального закладу

Плата за навчання в кращих університетах Європи в середньому на 75% менше в порівнянні з провідними університетами в США. У більшості випадків навчання взагалі безкоштовне. При цьому, Ви можете отримувати ще й стипендію.

Європейські університети не відстають у розвитку, вони йдуть в ногу з часом, і студенти завжди отримують актуальні знання і користуються найостаннішими методиками і технічними новинками, якими оснащені всі західні ВУЗи. Студенти можуть самі вибирати собі предмети для вивчення. Правда, існує і перелік обов’язкових предметів. Свобода вибору дозволяє вивчати те, що дійсно цікаво і корисно для подальшої роботи, а не зубрити, скриплячи зубами, нудні і непотрібні предмети.

Європейські університети по-справжньому є міжнародними університетами та дуже відкриті по відношенню до іноземців. Майже в кожному ВНЗ вчиться величезна кількість іноземних студентів. Це означає, що навчаючись, наприклад, в австрійському університеті, Ви будете вчитися з німцями, голландцями, іспанцями, ірландцями, датчанами і навіть американцями. Разом з дипломом у Вас залишаться контакти друзів і зв’язки по всьому світу. Ви також будете мати глибоке розуміння міжкультурного спілкування.

5. Можливість працевлаштування на території ЄС

Отримавши європейську освіту, Європа відкриє для вас всі свої двері!

Якщо ми Вас переконали і Ви маєте бажання провести рік або два в Європі, не боїтеся змін та готові почати думати по-новому, запевняємо, що участь по програмі Au-Pair змінить Ваше життя! Реєструйтеся.