5 переваг, які переконають вас взяти участь у програмі Au-Pair

5 переваг, які переконають вас взяти участь у програмі Au-Pair - slider2 - 5 переваг, які переконають вас взяти участь у програмі Au-Pair

Що мені дасть Au-Pair?

Або 5 переваг взяти участь у програмі

Усі ми хочемо досягнути найвищих висот у житті, адже воно в нас одне, тому треба ловити момент! Задай собі питання: що для твого життя зараз займає дуже важливу нішу? Ти молода, амбіційна, розумна та активна, тобі хочеться покоряти вершини й вчитися. Тобто, ти прагнеш розвинути класну кар’єру й максимально самореалізуватися. Ось він, молодий та азартний дух!

Тому тут важливий правильний старт й поштовх, а це, безумовно, міжнародна культурно-освітня програма Au-Pair. Завдяки їй ти морально зміцнишся, вивчиш й вдосконалиш свою англійську та ще декілька європейських мов, відточиш лідерські якості, відчуєш, що це таке – самостійне, незалежне життя, і, нарешті, станеш конкурентно-спроможною на міжнародній арені праці.

Читайте також: Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Відпочинок у країні тиждень-два ніколи не дасть тобі повного уявлення про культуру, традиції  й людей. Не вір тим, хто приїжджаючи з відпустки з розумним видом розповідає про дух тієї чи іншої країни, який вони зуміли побачити. Цього просто неможливо відчути, відвідуючи туристичні місця та куштуючи страви у розкручених ресторанах. Тільки провівши рік чи два за кордоном, живучи пліч-о-пліч у звичайній родині, тільки тоді ти зрозумієш цю країну й цих людей.

До чого це ми? Просто уяви чергу на співбесіду до міжнародної організації. У чому твоя перевага з-поміж інших? Чим ти краща? Повір, ти значно виділятимешся тим, що досконало володієш декількома іноземними мовами, тим, що прожила довгий період за кордоном, а тому добре знаєш спосіб мислення, погляди й навіть притаманні риси європейців. Будь певна, з таким багажем знань – тебе гарантовано візьмуть на престижну роботу. Адже Європа – це мультикультурне середовище, а роботодавцеві потрібен відкритий, здібний й багатогранний працівник, а не «свіжий» випускник вузу, який обмежувався стінами універу та дому.

Для чого мені брати участь в Au-Pair?

Au-Pair – єдина у своєму роді державна програма, яка дозволяє проживати за кордоном довгий час, навчаючись. Ти перебуваєш в іншій країні, у приймаючій сім’ї, ходиш на оплачувані (не тобою J) мовні курси, смачно харчуєшся й комфортно живеш. Ти багато подорожуєш зі своїми новими друзями й не турбуєшся про гроші й де їх взяти. Au-Pair – воістину чудова програма!

Читайте також: Умови участі у програмі Au-Pair в Австрії

До того ж, оскільки Au-Pair контролюється на державному рівні, відповідно, ти відчуваєш себе захищеною. У тебе є гарантії, що ніхто не змусить працювати понаднормово й ніхто не буде ставитися до тебе неналежним чином. Такі моменти дуже жорстко контролюються працівниками нашої та приймаючої організацій. Ти не живеш з острахом, що в будь-який момент тобі можуть не заплатити гроші чи звільнити з «чорної» роботи. Ні, ти проживаєш у приємній сім’ї повністю на законних підставах (тебе навіть тимчасово прописують у будинку) й впевнено дихаєш на повні груди, бо ти – Au-Pair!
5 переваг, які переконають вас взяти участь у програмі Au-Pair - slider3 - 5 переваг, які переконають вас взяти участь у програмі Au-Pair

5 переваг програми Au-Pair

1.  Я досконало вивчу декілька  іноземних мов

У сьогоднішніх умовах на посередніх знаннях англійської вже не «виїдеш». Серйозні міжнародні компанії хочуть бачити як мінімум білінгвального працівника. Далеко не кожен має змогу та й бажання відвідувати курси з вивчення французької чи німецької, не маючи серйозної у цьому потреби. Поїхавши за кордон на 12-24 місяці ти хоч-не-хоч, а вивчиш відповідну мову. І таке навчання найбільш ефективне й легке, адже попри те, що ти відвідуєш безкоштовні мовні курси, ти ще й активно практикуєшся щодня, розмовляючи з дітьми, з батьками та друзями.

2. Я матиму багато-багато друзів по всьому світу!

Бути Au-Pair – це не сидіти у пелюшках з дітьми та домашніми улюбленцями. Ні, це, в першу чергу, активне спілкування. Ти ходитимеш на курси, де знайомитимешся з такими ж учасниками Au-Pair з усього світу. Не думай, що участь у програмі беруть лише українці та росіяни. О ні, Au-Pair обожнюють німці, австрійці, американці, французи, іспанці… Тільки-но уяви веселі вечори у такій мультинаціональній компанії! А ще, у тебе залишаться ці теплі стосунки на все життя й ти матимеш змогу відвідати своїх друзів чи запросити їх до себе. Погодься, що дружба – один із найцінніших скарбів, який ти здобуваєш під час програми.

3. Я буду самостійною!

«Самостійне життя з 17 років? Чи не зарано?» –  спитають батьки. Ні, не зарано, а вчасно! Саме з цього віку потрібно пробувати жити самостійно, а щоб відчути цей смак – треба діяти! Незалежне життя дає дорогоцінний досвід, якому не вчать в універі. Ти стаєш відповідальною й розумієш, що можеш розраховувати лише на себе. А це додає впевненості у собі, загартовує, виховує лідерські здібності. Ти горда від того, що можеш жити самостійно за кордоном, що вивчаєш декілька мов, що працюєш над своїм майбутнім.

Читайте також: Як отримати візу по програмі «Au-Pair»?

4. Я зможу стати студенткою європейського вузу!

Таку можливість просто неможливо проґавити! Дійсно, проживаючи у Європі ти матимеш змогу вступити до універу й отримати європейську освіту. Тоді тобі вже й море по коліно! До речі, оплата за навчання у кращих вузах Європи на 75% нижча ніж в США. А ще, університети зацікавлені у міжнародному розвитку, тому залюбки запрошують іноземців з різних куточків світу на навчання, навіть безкоштовно! Тому твоїми однокурсниками можуть бути ірландці, німці, французи, ба, навіть, американці.

Ти матимеш змогу, окрім обов’язкових предметів, обирати ті навчальні дисципліни, котрі найбільше до вподоби. Мріяла вивчати психологію? Будь ласка!

5. Я зможу отримати класну роботу на території ЄС!

Після закінчення університету ти отримуєш не тільки диплом, а й можливість у майбутньому отримати високооплачувану й цікаву роботу твоєї мрії!

Ми впевнені, що твої сумніви розвіялися й ти готова почати свій незабутній шлях до мрії, а тому тисни  реєструватися й ставай Au-Pair!