Чому важливо оформлюватися через Au-Pair-агенцію?

- slide1 - Чому важливо оформлюватися через Au-Pair-агенцію?

Отже, Ви прийняли рішення взяти учать у програмі Au-Pair. Ваші знання іноземної мови досягли необхідного рівня, досвід роботи з дітьми отримано. А що далі?
Одним із найважливіших етапів на шляху до участі в програмі Au-Pair є не тільки оформлення документів і пошук приймаючої сім’ї. Головне – це надійна перевірена партнерська Au-Pair агенція в приймаючий країні.

Чим відповідальніше Ви підійдете до своєї поїздки за програмою Au-Pair, тим більша вірогідність того, що Ваш Au-Pair рік пройде успішно. А може все такі самостійно? Так, це дешево, але без жодних гарантій безпеки!

Безсумнівно, у Вас є декілька варіантів вирішення даного питання. Ви можете самостійно шукати приймаючу сім’ю, припустимо, на різноманітних Au-Pair-порталах, в соціальних мережах тощо. Про переваги самостійного пошуку окремо говорити не варто, так як, на перший погляд, це здається набагато простіше, швидше і дешевше.

Читайте також: Умови участі у програмі Au-Pair в Швеції

Однак варто пам’ятати про ризики, які пов’язані з самостійним пошуком. По-перше, приймаючи родини ніхто не перевіряє. Це не означає, що сім’я обов’язково буде погана. Але, іноді зустрічаються сім’ї, які не повністю дотримуються умов програми Au-Pair, або відносяться до учасника програми не як до члена родини, а як до найманого працівника.
По-друге, відсутність консультацій і підтримки протягом програми. Деякі приймаючі сім’ї вперше запрошують до себе Au-Pair. Тому, якщо Ви шукаєте приймаючу родину самостійно, потрібно бути готовим до того, що оформленням документів доведеться займатися теж самостійно і проблеми, якщо такі матимуть місце, також потрібно буде вирішувати самотужки.

Читайте також: Умови участі в програмі Au-Pair в США

Звичайно, договір між учасником програми Au-Pair та приймаючою родиною, запрошення, пакет документів для посольства, підготовка до співбесіди – вся ця інформація в деякій мірі доступна в мережі Інтернет, проте не завжди вона відповідає дійсності.

Професійність

У разі оформлення участі у програмі Au-Pair через нашу агенцію, наші кваліфіковані менеджери та юристи детально все пояснять і нададуть відповідь на всі питання, які будуть у Вас виникати під час процесу оформлення необхідних документів для участі в програмі.

Окрім цього, працівники нашої агенції якісно підготують Вас до проходження інтерв’ю з приймаючою сім’єю і в посольстві.
В вартість нашої програми включені інтенсивні мовні курси, та корисні авторські семінари за темами, котрі будуть стосуватися Вашої успішної участі в програмі Au-Pair (робота з дітьми, зниження рівня конфліктів з приймаючою родиною, перша адаптація, перша медична допомога, перебування в Євросоюзі, тощо).

Читайте також: Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

До переваг оформлення через нашу агенцію, також, можна віднести й те, що наші партнери – приймаючи Au-Pair агенції дуже ретельно відбирають приймаючи сім’ї та співпрацюють лише з перевіреними родинами. Представники влади в свою чергу, також дуже педантично відносяться до оцінки сімей, які, на їхню думку, гідні запросити до себе учасника по програмі Au-Pair.

Ці сім’ї повинні відповідати певним критеріям. Тільки якщо ці критерії виконані, установа по роботі з іноземцями підписує приймаючій родині запрошення для приїзду Au-Pair, на підставі якого Ви отримуєте візу відповідної категорії Au-Pair.

Читайте також: Як написати Au-Pair мотиваційний лист у посольство Німеччини?

Якщо між учасником програми Au-Pair та приймаючою сім’єю виникають певні непорозуміння, в такому разі Ви маєте право на заміну приймаючої родини. При виникненні такої ситуації саме Ваша агенція підтримує Вас та допомагає швидко знайти нову приймаючу родину. Це завжди простіше, швидше і безпечніше, а, також, психологічно комфортніше для учасника, котрий не залишається один на один з проблемою.

Вибір за вами

Оформляючи документи через нашу агенцію, Ви отримуєте професійні консультації та правову допомогу на всіх етапах оформлення. Гарантії безпечного і легального перебування закордоном та підтримку протягом всього періоду Вашого перебування. Тобто все те, що створить максимально комфортні умови для Вашого перебування в якості Au-Pair!