Поради Au-Pair: мовні курси в Німеччині. Частина ІІ

- language 2345801 1280 - Поради Au-Pair: мовні курси в Німеччині. Частина ІІ

Всім привіт!
Останнього разу я розповідала вам про те, яким чином можливо знайти та зареєструватися на мовні курси в Німеччині. Однак тема ця настільки об’ємна, що всього того, чим я хотіла з вами поділитися, в одній публікації викласти не вдалося. Тому давайте продовжимо з того місця, на котрому закінчили в попередній раз. Мова піде про придбання навчального матеріалу для курсів в мовній школі.

Відразу хочу наголосити, що можливість піти в книжковий магазин і купити потрібну книгу, у вас ніхто не віднімає. Я ж, в свою чергу, тут хочу радше поділитися власним досвідом на тему, які є ще можливі варіанти. На перший свій курс я скористалася класичним способом покупки, про який я писала вище, тобто просто пішла в магазин та придбала потрібні книги. Обійшлось все це задоволення не дуже дешево, тому вже на наступний курс я вирішила пошукати певні альтернативні варіанти покупки.

в Німеччині дуже багато різних веб-сайтів (я особисто використовувала Amazon, оскільки не всюди до оплати приймалась моя банківська картка), де Ви можете придбати як нові, так і бувші в користуванні книги. Одразу хочу Вас заспокоїти на рахунок другого типу книг. Вони майже нічим не відрізняються від нових, в плані зовнішнього вигляду та загального стану. А от в фінансовому відношенні пару євро зекономити можна. А кому та коли були зайвими пару євро? 🙂

Читайте також: Як отримати візу по програмі «Au-Pair»?

Процес пошуку та придбання не є складним. Однак, на майбутнє, вам потрібно обов’язково ось на що звертати увагу. Не важливо яким способом ви хочете придбати книгу – онлайн чи в книжковому магазині – вам потрібно знати її ISBN. Чому це так важливо? Справа в тому, що книги можуть виглядати дуже схожими між собою. А вам потрібно, до прикладу, якийсь конкретний рік видання тощо. І щоб придбати саме ту книгу та не помилитися, вам достатньо просто ввести в рядок пошуку (чи сказати працівнику книжкового магазину) ISBN.

- Buch ISBN - Поради Au-Pair: мовні курси в Німеччині. Частина ІІ

Проте є можливість не лише придбати, але й продати книги, якими ви користувалися. Звісно, якщо у вас є на це бажання. Власне у мене таке було 🙂 Тут ситуація майже така сама, що і з покупкою. Якби у мене була б кредитна картка, тоді можна було б зареєструвати профіль продавця на Amazon чи EBay та сильно на напрягатися. Однак, в мене її не було, тому я пішла дещо іншим шляхом 🙂

Власне пропозицій є дуже багато,що й не дивно. Особисто я користувалася для пошуку кращої пропозиції цим сайтом, а продала свої підручники на цьому та на цьому сайті. Однак, я їх обрала не тому що мені їх хтось порекомендував, в тому що вони в пошуку запропонували за мої підручники найкращу ціну 🙂

Після того, як я визначилась з покупцем моїх книг, я надіслала заповнену форму моєї до них пропозиції. Далі схема наступна: сайт-покупець отримує її, оброблює і, якщо запропоновані мною підручними цікавлять його, надсилає мені електронне підтвердження. Власне так і було в моєму випадку. Далі потрібно було тільки прийти на пошту, запакувати належним чином книги і надіслати.

Як тільки сайт-покупець отримав мої книги, він перевіряє їхній стан і дає їм власну оцінку. Деякі підручники були оцінені ним в нижчу вартість, аніж оцінили їх я 🙂 Остаточна оцінка вартості надсилається ще одним електронним підтвердженням і, в разі якщо я згодна з нею, кошти за книги перераховуються мені на картку.
Якщо ви не згодні з запропонованою вартістю, сайт-покупець повертає вам назад ваші книги. Єдине, що в такому випадку ви можете втратити – це суму, котру потрібно буде заплатити за зворотню відправу. Хотілось би зазначити, що не слід розраховувати, що вам вдасця повернути майже 100% вартості книг. Однак, як я зазначала вище, кому та коли пару зайвих євро були зайвими? 🙂

Ось таким не складним шляхом ми з вами придбали книги. Попереду наш перший день в мовній школі. Однак, спитаєте ви, як дістатися потрібного місця?

Читайте також: Відгуки учасниць програми

Як розібратися та правильно користуватися транспортною системою в Мюнхені? Все це та ще трішки ми обговоримо наступного разу. Всім гарного, натхненого та приємного початку тижня.

- Guter Montag - Поради Au-Pair: мовні курси в Німеччині. Частина ІІ

З дружнім привітом,
Оксана

Текст та фото: Оксана Миронюк

Читайте більше порад для Au-Pair за посиланням.