Учасники нашої команди:

Наталія Козир
Наталія Козир
Голова правління Української Au-Pair Асоціації
Annie Deroo
Annie Deroo
Член правління. Директор Au-Pair агенції «Solution Au Pair & +» (Франція)
Олег Григор’єв
Олег Григор’єв
Член правління. Адвокат у Правозахисному фонді «Розвиток»
Ельвіра Шуварова
Ельвіра Шуварова
Член правління. Директор Caregiver agency “V-Care”, Канада
Sofie Declerck
Sofie Declerck
Член правління. Директор Au-Pair агенції «The Au Pair Xperience» (Бельгія)
Кристина Фозекош
Кристина Фозекош
Виконачий директор Української Au-Pair Асоціації
Тетяна Матола
Тетяна Матола
Юрист Української Au-Pair Асоціації
Richard J. Roman
Richard J. Roman
Волонтер Корпусу Миру США

Про нас

Хто ми

Українська Au-Pair Асоціація є недержавною, не політичною громадською спілкою і діє на принципах добровільності, рівності перед законом, відкритості, прозорості та публічності.

Наші цілі

 1. Захист прав і законних інтересів учасників програми Au-Pair.
 2. Популяризація міжнародної культурно-освітньої програми Au-Pair на території України.

В роботі ми дотримуємося наступних принципів:

Гарантії
Українська Au-Pair Асоціація реалізує свою діяльність відповідно до стандартів міжнародної культурно-освітньої програми Au-Pair. Ми працюємо тільки з перевіреними Au-Pair агенціями. Приймаючі сім’ї ретельно відбираються та перевіряються відповідно до визначених критеріїв (прочитайте відгуки).

Безпека
Ми надаємо учасникам програми Au-Pair правову та інформаційну підтримку в питаннях оформлення документів для участі в програмі, отримання візи та з будь-яких інших аспектів щодо знаходження за кордоном під час участі в програмі Au-Pair, в тому числі за допомогою залучення адвокатів та інших експертів при захисті прав, свобод і законних інтересів учасників програми Au-Pair.

Легальність
Відомства у справах іноземців в країні перебування запрошують до себе майбутні приймаючі родини для співбесіди, перевіряють житлові та інші умови проживання сім’ї. Тільки після цього сім’я має можливість оформити з учасником програми Au-Pair офіційний договір, з яким він особисто подає пакет документів на візу у посольство і отримує відповідну візу «Au-Pair» для перебування саме в цій приймаючій сім’ї.

Навчальні семінари
Передвиїздні семінари і тренінги, які проводяться Українською Au-Pair Асоціацією, дозволяють учасникам отримати необхідні знання для успішної участі у програмі Au-Pair.

Підтримка за кордоном
Протягом усього періоду перебування за програмою Au-Pair, ми, спільно з нашими партнерами – приймаючими Au-Pair агенціями, персонально підтримуємо кожного учасника в якості особистих менторів. У разі виникнення непорозумінь між Au-Pair і приймаючою сім’єю, ми допомагаємо в розв’язанні конфліктів та/або взаміні та пошуку нової приймаючої сім’ї.

Контроль якості
Юристи Української Au-Pair Асоціації розробили внутрішні стандарти роботи, згідно яких учасники програми Au-Pair отримують послуги найвищої якості та забезпечуються кваліфікованою та дружньою підтримкою менеджерів під час перебування за кордоном.

Для досягнення даної мети ми реалізуємо такі завдання:

 1. Надаємо повну і правдиву інформацію про програму Au-Pair, а також про права та обов’язки учасників програми Au-Pair»;
 2. Надаємо учасникам програми Au-Pair юридичніконсультації та правову підтримку, в тому числі за допомогою залучення адвокатів та інших експертів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів учасників програми Au-Pair;
 3. Сприяємо українцям, учасникам програми Au-Pair за кордоном, в реалізації заходів і проектів, які підсилюють культурний обмін між Україною та приймаючими країнами за кордоном;
 4. Проводимо превентивно-освітню діяльність серед учасників програми Au-Pair з питань запобігання торгівлі людьми та захисту учасників програми Au-Pair за кордоном;
 5. Проводимо інформаційно-консультативні тренінги і семінари для учасників програми Au-Pair з питань оформлення належним чином документів для участі у програмі, умов отримання візи, прав і обов’язків учасника програми Au-Pair в приймаючій сім’ї й приймаючій країні;
 6. Захищаємо права і законні інтересиучасників програми Au-Pair під час перебування за кордоном.
 7. Представляємо інтереси учасників програми Au-Pair в різних державних і недержавних установах, включаючи закордонні установи, посольства та консульства іноземних держав.
 8. Проводимо моніторинг правового забезпечення учасників програми Au-Pair в країнах їх перебування.
 9. Проводимо лобі кампанії на рівні уряду щодо визначення програми Au-Pair на території України, як міжнародної програми культурного обміну, а не як програми з працевлаштування молоді за кордоном.
 10. Проводимо переговори на рівні уряду щодо можливості української молоді брати участь в програмі Au-Pair в усіх країнах, в яких офіційно існує програма Au-Pair.