Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Звісно, завжди можливо вийти з положення та включити мультфільми або гру на комп’ютері, щоб дитина була зайнята. Та, особисто на мій погляд, це крайня міра, коли Вам дійсно потрібно ненадовго відлучитись по-іншим домашнім справам.

Читайте також корисну статтю: 4 правила для Au-Pair проти вигорання

Якщо Ви не знаєте як розважити Ваших малюків, коли їм нудно, наша найдосвідченіша учасниця програми Au-Pair (Ірина Миронюк) із Бельгії (була також два роки в Данії) пропонує Вам свої, перевірені часом та практикою, 14 способів як не нудно провести час.

Приготуйте сніданок чи вечерю

- au pair 1 3 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Приготування їжі разом з дітьми – це не тільки весело, приємно, а й корисно, адже таке заняття сприяє їх розвитку. Допомагаючи на кухні, дітки отримують важливі для життя навички, вчаться відповідальності та самостійності.

Дорогі Au-Pair, не бійтеся готувати з дітьми. Повірте моєму досвіду, що така кулінарна творчість подарує Вам багато хвилин радості.

Магія перевтілень

- au pair 2 2 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Майже кожен з нас – і великий, і маленький – мріяв хоч раз в житті відчути себе принцесою або ж лицарем. Хто сказав, що це не можливо? Зробіть разом з дітьми невелику паузу від сірих буднів та впустіть не надовго в свої життя казку. Одягайте веселі костюми, сміливо перевтілюйтесь, адже це надзвичайно весело! Обов’язково не забудьте зробити фото на пам’ять 🙂

Сходіть в кіно

- au pair 3 2 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Похід в кінотеатр – відмінний спосіб провести час. Перегляд фільму дозволить малюкам посміятися над жартами, а після – наспівувати улюблені саундтреки. Фільми чи мультфільми допоможуть показати дитині реальні життєві ситуації, які потім можна обговорити. Пам’ятайте, при спільних походах в кіно з дітьми правильний та позитивний настрій – запорука успішності справи. Нехай ця подія перетвориться на свято для вас тадітей.

Читайте також: Поради для Au-Pair: негативні почуття і емоції у дітей

Пляжні забави

- au pair 4 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Пісок, вода і каміння – все, що потрібно для різноманітних видів творчості та активності: від малювання та ліплення скульптур до ігор на реакцію, швидкість, силу або спритність. Головне, що все, що Вам потрібно, вже є в наявності –не потрібні навіть ручка з папером для фіксування рахунку ігор: природа все продумала за вас. Всі на море – до сонця, води та свіжого повітря!

Настільні ігри

- au pair 5 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Настільні ігри давно вже не тільки дитяча забава. Є стратегічні ігри, є – розважальні, є – інтелектуальні, ігри карткові та з ігровим полем, з фішечкамита без них. Настільні ігри – відмінний спосіб позбутися нудьги на вихідних, розважити дітей, а також себе, якщо лінь робити що-небудь, але є, з ким пограти.

«Повітряні» моменти радості

- au pair 6 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Всім відомо як дітки радіють, побачивши повітряні кульки. Повітряна кулька – святковий символ. Проте, не обов’язково чекати наступного дня народження, для того, щоб побавитися з кульками. Їх можна лопати, набирати в них воду, намалювати веселу мордочку. Варіантів просто маса! Давайте своїм малюкам веселитися, адже для цього не потрібно нічого, крім повітряних куль!

Влаштуйте прибирання

- au pair 7 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

А чому б і ні? Це не тільки розгрузить вас певним чином 🙂 В будинку буде порядок, а діти будуть на певний час при справі. Той самий варіант, коли приємне можливо поєднати з корисним. Ви не лише граєте з дітьми, але й вчите їх відповідальності та поваги до будинку та чужої праці. Повірте, за це Вам і приймаючі батьки будуть вдячні, і Вам буде легше.

Басейн

- au pair 8 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Погодьтесь, що кожен, після важкого та насиченого дня, заслужив на свою хвилинку релаксу. Влаштуйте для своїх маленьких помічників зону відпочинку з басейном та прохолоджувальними напоями. Поки дітки плескаються в водичці, Ви теж маєте можливість трішки відпочити і, скажімо, почитати книжку чи позасмагати 🙂

Розмалюйте лице

- au pair 9 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

 Малюнки на обличчі або аквагрим – прекрасний спосіб влаштувати незабутнє дитяче свято в будь-який день. Такий фейс-арт можна з легкістю намалювати самому. Для дітей це захоплення несе, перш за все, зняття фізичного та психологічного навантаження. Перевтілення дає Вам можливість поговорити з дітками більш відверто, адже й в них є власні переживання та комплекси.

Дізнайтесь про їх хвилювання за допомоги такої ігрової форми та спробуйте допомогти вийти з ситуації, котра склалась. Адже Au-Pair не тільки друг для розваг, а й ментор, який готовий вислухати, допомогти та підтримати. Хто знає, можливо, такі розмови допоможуть й Вам позбавитися від власних переживань та побоювань.

Образ допомагає відволіктися та прекрасно піднімає настрій. Ким полюбляють втілюватися Ваші діти? Сьогодні Ви спілкувалися з русалонькою чи, можливо, з-під ковдри на вас гарчало тигреня?

Веселий мейкап

- au pair 10 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Грим можливо виконувати в різних варіантах. Не стримуйте свою фантазію та сміливо експериментуйте 🙂

Смішна зачіска

- au pair 13 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

А якщо влаштувати парикмахерську? Можливо Ви не тільки проведете гарно час разом, створюючи нові «шедеври», а допоможете відкрити нові грані здібностей дітей.

Гойдалка

- au pair 11 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Я вважаю, що це одна з найулюбленіших дитячих розваг. Гойдалки дають нам відчуття свята, безтурботності, щастя. Вони  асоціюються з дитинством, а саме туди часто й дорослим хочеться повернутися. Раджу вам, Au-Pair, іноді й самим сідати на гойдалки поряд зі своїми дітьми, звісно, придивляючись за ними, та просто гойдатися. Гарантую, що гарний настрій на весь день буде забезпечено.

Випікайте печиво та пригостіть сусідів

- au pair 12 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

І додати нічого. Просто do it!

Зробіть селфі

- au pair 14 - Поради Au-Pair: 14 речей, які потрібно робити, коли діти говорять: «Мені нудно!»

Так, а що? Потрібно йти в ногу з часом. Тим паче, що окрім маси позитиву, це ще й чудова згадка на роки про час, котрий був наповнений яскравими моментами та незабутніми враженнями!

Резюмуючи, хотілось би побажати Вам, нинішні та майбутні учасники програма обміну Au-Pair, залишатися завжди трішки дитиною. Адже всі ми родом із дитинства. Тоді й питання, що Вашим дітям нудно, виникати не буде. Насолоджуйтесь кожною хвилиною та беріть від всього максимум!