Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгіі (Каріна Пукман)

- pukman1 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгіі (Каріна Пукман)

Привіт всім!
Як пізнати світ, якщо не в мандрівках? Ось і я, ще з дитинства, мріяла про подорожі в різні куточки нашої планети. Коли я дізналася про програму Au Pair, відразу зрозуміла що це і є той шанс для здійснення своєї мрії. Переді мною відкрились нові простори: нові знайомства, вдосконалення своїх знань англійської, французької, а, також, можливість вивчення нових мов, подорожі по всій Європі… І хто сказав, що мріяти шкідливо! Якщо вже мріяти, то ні в чому собі не відмовляти! Розпочну свою розповідь з невеликого представлення. Звати мене Каріна Пукман і мені 19 років.

Читайте також: Умови участі у програмі Au-Pair в Швеції

Я народилася в прекрасному, старовинному місті Мукачево, що на Закарпатській області. Моє містечко невеличке і, на перший погляд, видається навіть провінційним. Однак, Мукачево має багату та насичену історію, котра налічує вже близько 1 118 років. Але це взагалі окрема історія, а зараз хотілось би зосередитись на іншому. Мені завжди хотілось чогось більшого, дізнатись щось нове, змінити звичний стан… Саме тому і обрала програму Au Pair, завдяки котрій я тепер В Бельгії.

- pukman2 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгіі (Каріна Пукман)

Моя хост сім’я невелика, але дуже дружня: тато, мама і двоє діточок – хлопчик та дівчинка. Дівчинку звати Бгуміка і зараз їй вже 6 років, її молодший братик на ім’я Шльок має лише 1.2 рочки. Тому, в нашому домі на рівних правах існують світ принцес та світ машинок ?? Родом вони з Індії, але ось вже 10 років проживають в Лондоні. Вони надзвичайно енергійні, завжди в русі, ніколи не сидять на місті і постійно прагнуть до розвитку! І до Бельгії доля їх занесла по роботі та навчанню. І я дякую тій самій долі, що звела нас разом.

- pukman3 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгіі (Каріна Пукман)

Щодо моїх обов’язків в сім’ї… Хмм, власне, мені навіть важко назвати їх таким серйозним словом – обов’язки. Мій хост тато завжди каже: “Поїхала в гості і не хочеш повертатися” 🙂 Головне моє завдання, так сказати мій пріоритет, – піклуватися про цих маленьких янголят і урізноманітнювати їхнє дозвілля. З Бгумікою ми часто малюємо, танцюємо, гуляємо, складаємо пазли, разом прибираємо, готуємо та весело і з насолодою проводимо час.

Читайте також: Як отримати візу по програмі «Au-Pair»?

Наймолодший член нашої родини дарує нам іскри радості та щастя кожного дня. Це дуже щире та відкрите дитя. Саме тепер Шльок починає робити свої перші кроки, вимовляти перші слова, йому цікаво все і всі. Коли я проводжу час з ним, то це неймовірно добрий, щирий та цікавий світ без кордонів, наче казка. Я мала нагоду поринути в культуру Бельгії, стати частиною її ритму життя… А неочікуваним та приємним бонусом стало знайомство із загадковою, співучою, багатою історією Індії 🙂

- pukman4 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгіі (Каріна Пукман)

Моє життя кардинально змінилося, звичайно ж, в кращу сторону ?? Англійська мова стала для мене другою рідною мовою. В Бельгії статус державної мають аж три мови, тому кожного дня та звідусіль я чую нідерландську, французьку та німецьку. До речі, цього року я закінчила курси по вивченню голландської мови, від яких до сих пір залишаюся просто в захваті. Навіть в своєму самому сміливому польоті фантазії, я не могла уявити, що люди з різних країн, континентів, які мають різний менталітет, традиції, звичаї, релігію, розмовляють на різних мовах, зможуть стати такими хорошими друзями один для одного. За цей час я знайшла багато друзів. Ми підтримуємо контакт і до тепер ?? Зараз я не можу уявити своє життя без цих людей, без цього стилю думок, прийняття рішень, і всього того, що вкладається в моє уявлення «Європа» взагалі.

Моє життя наповнилося новими яскравими фарбами, новими відчуттями. І на Бельгії я не планую зупинятися, я хочу подорожувати, мандрувати по світу і програма “Au Pair” допомагає мені реалізувати всі мої мрії! Тому, якщо у Вас з’являється можливість вести незвичайне життя, Ви не маєте права від неї відмовлятися 🙂

Мій instagram https://www.instagram.com/karina_karolina