Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Анастасія Горєлова)

- 1 1 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Анастасія Горєлова)

Жила-була в Україні красна дівиця з відкритою дyшею і звали її Настуня. Часто бувало вона в мріях пливла в далекі країни. Там з її вуст лилися різні іноземні слова, з’являлися нові знайомі, а життя з кожним днем ставало все кращим і цікавішим.

Читайте також: Які документи потрібні для участі у програмі Au-Pair?

Ось одного разу вона в Інтернеті «погуляла», на сайті Української Au-Pair Асоціації, та знайшла все-таки для себе дивну приймаючу сім’ю. Отримавши ще перші електронні листи від них, вона відчула як її серце наповнюється теплом, любов’ю і шепоче їй: «Це буде твоя сім’я!».

- 2 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Анастасія Горєлова)

А жила ця родина в казковій частини Бельгії – Фландрії. Саме тут багато розмовляли французькою, яку так мріяла вивчити наша дівчина. Сама сім’я складалася з чотирьох осіб: король, королева, красуня принцеса і маленький принц. Також у них були вірні друзі: собака-мушкетер і кіт у чоботях. Всі вони жили в прекрасному будинку, поруч з яким є парк і ставок.

Читайте також: Поради Au-Pair: 6 порад, що не слід говорити дітям

Побачивши фотографії цього місця, наша українська дівчина просто закохалася в нього і хотіла швидше там опинитися. Їй почали снитися сни як вона вже там, познайомилася з усією родиною, грає з принцом і принцесою …

- 3 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Анастасія Горєлова)

І ось вже настав той день, коли килим-літак очікує Настуню, щоб доставити її в нову казку, в нове життя. Але що ж діється в цей момент з нею? Що вона відчуває? А переповнює її ціла палітра почуттів: допитливість, страх, радість, тривога, ніжність і любов. Все перемішалося, але незабаром залишилося лише натхнення і бажання скоріше побачитися.

Читайте також: Програма Au-Pair — не для хатніх робітниць, а для кар’єристок!

Вийшовши з аеропорту, в якому приземлився килим-літак, Настуся трохи загубилася. Але пам’ятаючи про те, що «язик куди хочеш може довести», вона швиденько цим скористалася і незабаром довгоочікувана зустріч відбулася! Вона бачить, що зустрічає її сам король з королевою! Вони посміхаються їй, махають і через кілька секунд тримають її в дружніх міцних обіймах. У цей момент щастя переповнює її 🙂

- 4 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Анастасія Горєлова)

Опинившись вже в самому королівстві, незабаром дівчину знайомлять з її хоромами.

На вході висить дошка з привітанням від всіх членів сім’ї, а маленька принцеса ще окремо приготувала картину для Настусі. На кухні повно смаколиків заморських, а у вітальні її очікує новий друг – Ведмедик. Все навколо таке миле і було помітно, що король з королевою доклали багато зусиль для цього. З вуст Настусі раз у раз виривалося: «Вау!», А в душі вона ще танцює від радості. Вона не могла повірити, що тепер це її новий будинок.

- 5 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Анастасія Горєлова)

Знайомство з принцесою і принцом було дуже миле, хоча вони спочатку трохи соромилися.

Так вийшло, що принц і принцеса розмовляють тільки нідерландською, а наша Настуся її майже не знає. Але спільна гра швидко їх об’єднала і попереду їх чекає багато цікавих і веселих днів разом 🙂 P.S. Я дійсно вважаю початок свого досвіду як Au-Pair казковим. Я й гадки не мала наскільки все може бути добре, але тепер я в цьому особисто переконалася 🙂

Ваша Анастасія.