Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Олександра Стрельська)

- strel1 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Олександра Стрельська)

Всім привіт!
На даний момент я знаходжуся в Бельгії майже рік. Навесні 2015 року, коли почалася моя підготовка до участі в цій програмі, я й уявити собі не могла які можливості, враження, і, в певній мірі, випробування, мені принесе це рішення.

Читайте також: Програма Au-Pair

Я живу на заході Бельгії на узбережжі Північного моря, в чудовій родині, де допомагаю доглядати за двома дітьми (хлопчиком 8 років і дівчинкою 6 років). Мені вже вдалося побувати в кількох європейських країнах, побачити безліч красивих місць, познайомитися з багатьма цікавими людьми. Буквально два дні тому я повернулася з Франції, з Ніцци з Лазурового берегу, а перед цим їздила в Монако. Я отримала можливість удосконалювати свою англійську і вивчити нову для мене, нідерландську мову.

- strel2 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Олександра Стрельська)

Зараз я дивлюся на все по-іншому. Перебування в інших, небувалих умовах, які дарує ця програма, вчить цінувати те, що не цінували, пізнавати нові цінності, бути комунікабельним і гнучким, вчить будувати відносини, вирішувати проблеми.

Читайте також: Поради для Au-Pair: негативні почуття і емоції у дітей

Ну і, звичайно, отримувати чудові емоції від знайомства з новими країнами, радість від спілкування з новими людьми, від занурення в їх культуру. Я вважаю, що це великий крок на Вашому шляху саморозвитку. Це як піднятися над своїм життям і подивитися на все з боку, не з однієї сторони, а з усіх сторін. Стати «outofbox».

- strel3 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Олександра Стрельська)

Я Вас запевняю, що цей досвід Ви ніколи не забудете. І неважливо залишитеся Ви закордоном або повернетеся додому. Звичайно, те, чим Ви будете займатися, і як будете використовувати свій вільний час, залежить від Ваших пріоритетів. Але моя Вам порада – вкладайте свої сили, час і гроші в знання та враження. Це єдина цінність, яка буде з Вами вічно. Все інше приходить і йде.

Якщо Ви людина, яка прагне розвитку, яка шукає відчуттів, чогось нового і Вам не страшні труднощі – ця програма саме для Вас!