Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Тетяна Подолей)

- 1 3 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Тетяна Подолей)

Привіт дівчатка!
Зараз проходить мій третій тиждень проживання в Бельгії. Все ще повністю не віриться, що я таки дійшла до мрії, яка ще недавно здавалась мені просто нереальною. Це дійсно так, я до останнього моменту не була впевнена, чи поїду взагалі, бо добре розуміла, що процес з документами не завжди такий легкий, як хочеться і доводиться мати колосальне терпіння і переживання, щоб все-таки їх отримати.

Читайте також: 4 правила для Au-Pair проти вигорання

- 2 1 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Тетяна Подолей)

І от, коли НАРЕШТІ ти тримаєш в руках пакет документів, який ти так довго чекала, починається така собі внутрішня паніка, яку важко описати. Ти розумієш, що це саме те, чого ти так чекала, до чого ти йшла роками, що ти вже майже у своєї цілі, проте водночас розумієш, що дороги назад немає, тобто це вже не просто якісь мрії – це реальність. І тепер якнайшвидше треба брати квиток і летіти. А коли вже навіть квиток на руках і тобі залишається лічені дні на збори, то це реальний внутрішній шок, який варто сприйняти як можна спокійніше, хоч емоції дійсно роблять своє. Хочеться зустрітись з найближчими людьми, бо все-таки значний період часу ви не будете бачитись.

 

І ті моменти, коли ви прощаєтесь, теж не є емоційно легкими, і без сліз, нажаль, не обходиться. А з найріднішими – то взагалі! Головне, просто все це витримати, бо особисто для мене це був один з найскладніших моментів, коли справді в голову приходить думка: а для чого я це все роблю, воно мені треба взагалі?! Чи це дійсно та моя мрія, яку так хочу втілити, чи просто якесь там швидкоплинне бажання? Кожен розуміє, що розлука завжди переноситься важко, але зараз справді є безліч способів спілкування, всі це добре знають, Viber та Skype нам завжди в цьому допомагають! 🙂

- 4 1 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Тетяна Подолей)

Наступним нелегким випробуванням виявився політ. Особливо, коли ти летиш перший раз. Звичайно, перепитала всіх друзів та знайомих, хто вже мав такий чудовий досвід. Краще б просто не питала, навіяли лише додатковий страх! А все насправді виявилось так добре, головне позитивно налаштуватись. Цілий політ просто насолоджувалась, насправді.

Зустріла мене сім’я дуже привітно, відразу було помітно, що вони дійсно чекали на мене, ми тепло та радісно обійняли один одного. І від всіх цих радощів я розумію, що свою валізу я не забрала (перший політ, як-не-як) 🙂

Тому з перших хвилин ми почали виясняти, як я можу це зробити. Все це вирішилось досить швидко, зараз тільки згадую про це з посмішкою.

Не знаю, як взагалі таке можливо, але прийшовши в свій новий дім я справді відчула себе як вдома. Таке враження, ніби вже жила тут роками. Я ніколи не могла подумати, що зможу настільки швидко перестроїтись і поринути в нову, але таку затишну атмосферу. Справді вдячна за це своїй новій сім’ї, бо добре розумію, що саме завдяки їм я так добре себе почуваю. Не було нічого поспішного, ми не обговорювали зразу всі моменти, все відбувається якось поступово. Кожного дня є якась певна нова інформація (по вихованню дітей, особливості спілкування з ними, режим дня, вільний час, мої обов’язки). Тобто всі головні моменти ми обмірковуємо один з одним розважливо та спокійно. В моїй сім’ї справжні хлопці-бешкетники (Антуан та Лео, 11 і 8 років). Сказати, що мені з ними дуже легко точно не можу 🙂

- 3 1 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Тетяна Подолей)

Проте ми стараємось знаходити спільну мову (хоча вони розмовляють лише на французькій), граємо в різноманітні цікаві ігри, гуляємо. Поки вони в школі я маю вільний час і користуючись нагодою виконую легку хатню роботу (поки що маю більше вільного часу, так як курси французької буду відвідувати після Нового року) та обов’язково виходжу на прогулянку, щоб сповна насолодитись перебуванням в такій новій та досі незнаній для мене країні – прекрасній Бельгії.

Дорогі дівчата, яким так само, як і мені, прийшла в голову така чудова ідея спробувати себе в ролі Au-Pair, навіть не вагайтесь, а просто йдіть до своєї мети. Для мене саме це є реальним прикладом того, що мрії збуваються. Розумію, що ця фраза є дійсно досить банальною, але всім своїм друзям та близьким я твердила, якщо мені дійсно вдасться це зробити, то мрії справді збуваються (тільки будьте з ними обережні :))!

Ну і, звичайно, збуваються ці мрії завдяки прекрасній агенції “Українській Au-Pair Асоціацї”. Безмежно та щиро Вам дякую!