Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош)

Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош) - chrosti aupair7 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош)
Привіт всім, хто мене знає, і з ким мені тільки прийдеться познайомитися.

Мене звати Крістіна Фозекош – і я вже директорка Української Au-Pair Асоціації ).
Ще до початку моєї роботи в Асоціації я знала про цю програму, але навчання мене не відпускало, тому я не мала згоди кудись поїхати саме по цій програмі.

Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош) - chrosti aupair3 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош)

І ось нарешті омріяний диплом я отримала.

Все розпочалося з того, що я будучи в паспортному столі (ось-ось отримаю паспорт) дізналася про можливість поїхати в Люксембург. Я не довго думаючи погодилася пройти співбесіду з хост-мамою. Ми домовилися про зустріч в WhatsApp в той же день на 10 вечора). Скажу чесно, балакали ми до третьої години ночі, і я без роздумів погодилася поїхати.

І ось настав час збирати валізи. Мені було надзвичайно страшно, адже я мала вперше летіти літаком, та ще і з пересадкою в Мюнхені. Я дуже боялася не знайти вчасно вихід на літак. Але все пройшло супер, навіть скажу чесно, я тепер охоче буду літати).О так, ще боялася втратити багаж, тому в Мюнхені дістала всіх своїми питаннями, чи моя валіза вже в іншому літаку)

І ось я прилетіла в Люксембург, аеропорт тут виявився дуже маленький, і заблукати там не було шансів. Мене зустріла моя хост-мама) і ми поїхали спочатку подивитися  місто, потім вже знайомитися з дітками.

Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош) - chrosti aupair4 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош)

Дітки знали, що приїде до них новий au-pair. Їм не потрібно було пояснювати хто це…адже в них уже був досвід. Перед мною в них був au-pairз Венесуели. Різниця була в тому, що це був хлопчик). Я була здивована як вони мене з самого спочатку добре сприйняли. Їх все цікавио, вони все випитували про моє життя.

І так, про приймаючу сімю.
Мама розлучена, родом з Литви. Але дітки народилися в неї тут, в Люксембурзі. Настя дуже позитивна, емоційна, добра, і дуже любить танцювати сальсу. Кожен похід на танці – для неї свято.

В день, коли вона йде танцювати, я залишалася з дітками і вкладала їх спатки під казку. Скажу навіть, я ще не зустрічала діток, які так люблять книги. Для деяких дітей нагорода за хороші справи – шоколад. А для моїх діток це прочитати їм казку.У мене було двоє діток. Дівчинка Ґрета (8 рочків) і хлопчик Кріступас (6 рочків).
У них зовсім різні характери. Ґрета більш закрита, але в той же час дуже допитлива, стримана, непосидюча, рішуча, пунктуальна, хазяйновита і охайна (стільки часу перед дзеркалом не проводжу навіть я). Вона любила допомагати мені, коли я щось готувала. Випитувала рецепт, допомагала все щось помішувати.
Кріступас більш творча натура. Його не потрібно чимось займати, він сам знайде, що він хоче робити. Він надзвичайно дружелюбний, допитливий, комунікабельний, поступливий, чуттєвий і завжди усміхнений хлопчик.

Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош) - chrosti aupair5 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош)

Тепер про мій розпорядок дня.
Мій день починався з підйому у 6:30, я збиралася і йшла готувати діткам їжу з собою в школу. Зазвичай це бутерброди, якийсь фрукт або йогурти. Далі я допомагала мамі одягти їх, ми снідали. На сніданок у нас були різні види каш. Скажу чесно, стільки різновидів каш я ще в житті не їла).
Далі я відводила дітей у школу. Вона була недалеко від нашого дому, тому ми завжди ходили пішки.

Ґрета відвідувала повноцінну школу, де в неї були справжні уроки, але їх  було не багато. Мені подобається, що в Люксембурзі не завантажують діток непотрібними предметами. Вони вивчають математику, німецьку, французьку, люксембурзьку мови, малювання та спорт.

Кріступас відвідував так звану підготовку до школи. Вона є тут обов’язкова. Після школи діти йдуть в MaisonRelais, це так звана школа відпочинку, де діток займають різними творчими заняттями, і вони там не нудьгують.

Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош) - chrosti aupair6 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош)

Також дітки відвідують різні факультативи. Ґрета граєла в настільний теніс, відвідувала музику та хор. Кріступає грав у великий теніс, займався айкідо та відвідував музику. На вихідних діти з мамою відвідували уроки малювання.

Моїм основним завданням було відводити діток на потрібні факультативи. Потім ми приходили додому і продовжували гурток малювання, читання, будування лего, складання пазлів і безліч activities, від яких не встигаєш нудьгувати.

В мене був приємний бонус)). Кожні другі вихідні діти проводили з батьком, тому у мене було багато часу для себе.

Взагалі я дуже задоволена, що отримала можливість поїхати, побачити нові країни, познайомитися з багатьма людьми. Люди тут особливо привітні. Всі вітаються один з одним, навіть не знаючи один одного.

Скажу чесно, Люксембург дуже мультикультурне місто. Тут змішалися всі національності. І це круто. Тепер у мене є знайомі з Іспанії, Китаю, Франції і навіть знайшла тут сім’ю з України. Вони виявилися дуже відкритими і позитивними співрозмовниками.

Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош) - chrosti aupair2 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембургу (Крістіна Фозекош)

Дівчатка, користуйтеся шансом поїхати по програмі Au-Pair. Після повернення, ви станете сильною особистістю, у вас зникне страх перед невідомим та мовний бар’єр. Перед вами відкриються всі двері. Я їхала в Європу будучи звичайним менеджером, але повернувшись, та значно змінившись, я отримала пропозицію зайняти позицію директора, звичайно я погодилась 🙂 І наразі допомагаю новим дівчатам, нашим улюбленим клієнткам, у підготовці до участі у програмі Au-Pair та підтримую їх у бажані змінити життя на краще).

Крістіна!