Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Анна Козачук)

Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Анна Козачук) - ua pair 5 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Анна Козачук)

Привіт. Мене звати Анна Козачук, я з Луцька. Ви, напевно, запитаєте себе, чому ж я вирішила брати участь у програмі «Au-Pair»? Відповідь дуже проста. Я не хочу зупинятися на досягнутому. Сучасне життя досить динамічне, світ стає все більш глобальним. Багатомовність стає більш важливим фактором на теперішній час. На мою думку, в цих умовах знання іноземної мови відіграє важливу роль. Я відкрита людина і просто сидіти на місці – не про мене. Я дуже люблю подорожувати і відкривати для себе щось нове. Ще є стільки чудових місць, які я не відвідала! Є ще стільки різноманітних сторін повсякденного життя, сторінки історії, звичаїв і традицій, які я ще не знаю! Саме тому я прийняла рішення брати участь у програмі «Au-Pair». Однозначно рік в зовсім іншій країні, в оточенні нових культури, людей, це безцінний життєвий досвід. Це прекрасний шанс не тільки вдосконалити свій рівень володіння англійською мовою, але і вивчити німецьку. І, звичайно, ця програма дозволить мені стати частиною європейського культурного товариства. Це дивовижна можливість познайомитися з новими людьми і завести друзів з різних куточків нашої планети та просто забути про все на цілий рік і поринути цілком в європейське життя та побудувати плани на майбутнє.

На даний час моєю домівкою є місто Höhenkirchen-Siegertsbrunn, що знаходиться в 15 хв від неймовірно гарного міста Мюнхен, Німеччина. Проживаю з чудовою сім’єю Штенцель та піклуюсь про двох маленьких розбишак, яких звати Пауль, 9 років, та Оскар, 6 років. Запитаєте чи легко було мені влитись в ритм життя незнайомої мені сім’ї? І так, і ні. Зпочатку було надзвичайно важко, адже я до кінця не розуміла, що я можу робити, а що ні; що є правильним, а чого варто уникати. Діти також потребували час, аби почати мені довіряти. З часом я знайшла підхід до дітей, хоча було зовсім не просто і на це пішов час. До сьогодні я їх вивчаю, адже кожен день різний! Хлопці дуже активні і потребують уваги! Ми часто граємо в різні ігри, також часто на дворі.

Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Анна Козачук) - ua pair 6 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Анна Козачук)

В нас тепер традиція раз в тиждень вечеряти разом десь не вдома, і це так круто кожен тиждень відвідувати нові місця та пробувати нову кухню. Це також дуже зближає, адже саме в таких умовах ми найбільш відкриті. З батьками в мене класні відносини, особливо з татом, ми завжди на одній хвилі і в нас однакове почуття гумору!

Також маю купу вільного часу і на вихідних, зазвичай, я вільна! За ці три місяці відвідала велику частину Баварії та нарешті побувала в Відні, куди ми плануємо повернутись зовсім скоро з моїми подругами! До речі, з ними я познайомилась на курсах німецької мови! Ніколи б не могла подумати, що зможу так легко здружитись з людьми інших культур! Вони також є Au-Pair і це також неймовірно зближає! Буквально тиждень тому ми разом розпочали новий курс на рівень B2, і це так круто навчатись з близькими тобі людьми! Кожного тижня ми намагаємось відвідати якийсь музей чи місце, де ми досі ще не були!

Я ні разу не пожаліла про свій вибір стати Au-Pair. Так інколи важко, так не всі дні це радість і пурпурний єдиноріг, але все ж скільки я пережила нових емоцій, скільки разів на день я сміюсь з своїми дітьми, скільки я вже побачила і ще побачу! Це просто варте того, просто знайди в собі це бажання і ти не пожалієш!