Відгук учасниці програми Au-Pair у Бельгії (Анна Гербей)

- gger1 - Відгук учасниці програми Au-Pair у Бельгії (Анна Гербей)

Привіт!
Я була учасницею програми Au-Pair в Бельгії весь 2015 рік. Забігаючи наперед, хочу сказати, що цей рік пройшов настільки чудово, що я прийняла рішення не зупинятись на цьому. Зараз я готуюся до поїздки в Австрію (і у мене вже нова чудова сім’я), для того щоб, в першу чергу, удосконалити свої знання німецької мови, а також знову зануритися в атмосферу європейського життя.

Читайте також: Умови участі у програмі Au-Pair в Швеції

Моя хост-сім’я в Бельгії була родом з Німеччини, і жили вони на дві країни. У цій ситуації мені дуже пощастило, у мене була чудова можливість одночасно ознайомитися і з бельгійськими, і з німецькими культурними особливостями. У цій родині я доглядала за однією чудовою дівчинкою Ліною.

- gger3 - Відгук учасниці програми Au-Pair у Бельгії (Анна Гербей)

Завдяки цій програмі, я отримала прекрасний досвід проживання в типовій європейській сім’ї, познайомилася з їх побутом, особливостями сімейних і дружніх відносин, навіть сформувала свої власні стереотипи з приводу німців і бельгійців 🙂 За рік я вдосконалила свою англійську, вивчила німецьку, а подорожуючи по Франції, непогано себе відчувала і з “початковою» французькою”, так як перед поїздкою до Бельгії я вивчала французьку мову.

Читайте також: Умови участі в програмі Au-Pair в США

Якби мені рік тому сказали, що я втомлюся від подорожей, я б ніколи не повірила. Але після трьох місяців, коли щотижня по вихідним я здійснювала поїздку в нове місто або країну, я стала мріяти про спокійні вихідні на дивані з книжкою. До слова, за рік я побувала в 6-ти країнах, в різних містах, маленьких і великих, познайомилася з новими людьми з різних країн, таких як ПАР, Мексика, США, Японія, Англія. І це було абсолютно не складно, так як всі вони такі ж, як і ми!

- gger4 - Відгук учасниці програми Au-Pair у Бельгії (Анна Гербей)

Досвід, який дає Вам програма Au-Pair, це не тільки «babysitting», це прекрасна можливість подивитися ширше на сімейні взаємини, відчути себе комфортно з людьми, у яких інший світогляд і менталітет. Це можливість стати впевненою, незалежною, сміливою, не боятися різних ситуацій і приймати нові знання з користю для себе. Ця програма дозволяє розширити рамки власного кругозору і побачити життя з іншої, чудової сторони.