Відгук учасниці програми Au-Pair з Австрії (Юлія Усиченко)

Відгук учасниці програми Au-Pair з Австрії (Юлія Усиченко) - 1 - Відгук учасниці програми Au-Pair з Австрії (Юлія Усиченко)

Grüß Gott! Мене звати Юлія Усиченко, мені 24 роки і я з міста Бориспіль, що під Києвом. Зараз проживаю в Австрії за програмою Au-Pair, у чудовій сім’ї. Доглядаю за двома гарними хлопчиками, 1,5  і 5 років, вони дуже непосидючі та активні 🙂 Інколи буває складно, але робота дуже подобається й приносить задоволення, не дарма кажуть, що з дітьми розумієш життя краще:)

Що мене наштовхнуло взяти участь в програмі Au – Pair? Професія вчителя цікава та творча і вона вимагає постійного розвитку і вдосконалення, тому що вчитель вчиться все своє життя. У наш час нескінченного потоку нової інформації  кожному з нас потрібно бути дуже добре підготовленим. Сучасні умови такі, що немає ніяких перспектив для професійного зростання, якщо ви не знаєте кілька іноземних мов. До того ж, я планувала після програми повернутися в Україну та працювати викладачем, бо ж вже мала досвід викладання німецької мови діткам. Але зараз розумію, що хочу точно залишитися в Австрії, хоча б на деякий час після програми. Я навіть не могла уявити, що інша культура може виявитися такою близькою).

Відгук учасниці програми Au-Pair з Австрії (Юлія Усиченко) - 5 - Відгук учасниці програми Au-Pair з Австрії (Юлія Усиченко)

Також хочу спробувати себе в ролі перекладача.  Я впевнена, що знання німецької мови відкривають для мене нові можливості та перспективи.

Вивчати мову в її природному середовищі набагато цікавіше і продуктивніше, пасивні знання стають активними ) Тут я ще більше полюбила німецьку і розумію що це було найкраще рішення їхати сюди за цією програмою. І звичайно подорожі (Європа дуже компактна:), нові міжнародні знайомства, бажання вийти із зони комфорту також були мотивацією).

Відгук учасниці програми Au-Pair з Австрії (Юлія Усиченко) - 2 - Відгук учасниці програми Au-Pair з Австрії (Юлія Усиченко)

Коли шукала сім’ю то хотіла знайти дружелюбних, відкритих людей, які будуть готові мені допомогти якнайшвидше адаптуватися до нового життя у незнайомій країні. Я мріяла зустріти сім’ю, яка готова прийняти нового друга, готова йти на компроміс, якщо це необхідно і проявить розуміння. І, знаєте, я-таки цю родину знайшла!

Сім’я в якій я зараз – перша сім’я з якою я спілкувалася. Рішення їхати саме до них прийняла за декілька годин. Єдине, чого я боялася, так це вимоги сім’ї водити авто, щоб забирати дітей з садочка (а практики в мене було мало), але по приїзду моя приймаюча родина оплатила автошколу (дійсно безцінний досвід) і виявилося що не так вже й страшно їздити австрійськими дорогами 🙂

Відгук учасниці програми Au-Pair з Австрії (Юлія Усиченко) - 3 - Відгук учасниці програми Au-Pair з Австрії (Юлія Усиченко)

Із сім’єю можна обговорити будь-які питання, вони завжди підтримають і дадуть відповідь навіть на безглузді мої питання: «а ось ця упаковка з-під шоколаду пластик чи папір? :)»

Хто має намір відкрити для себе не лише Європу а й свої нові сильні сторони – той точно не має вагатися у своєму Au-Pair майбутньому 🙂