Життя Опер за кордоном
Рубрика: Наші Au-pair

Ділимося з вами нашими милими дівчатками-оперками. Знайомтеся з Тетяна Ярема, яка вже півтори місяці насолоджується своїм Au-Pair життям у Франції, місто Бордо.

«Я дуже активна, весела і життєрадісна людина.  Я дуже люблю подорожувати, відкривати для себе нові частини нашого світу, знайомитися з новими культурами та традиціями і, звичайно ж, знаходити друзів :). Це і було моєю головною мотивацією взяти участь у програмі Опер.

Также Франция завораживает меня не только своей архитектурой, природой, но и прекрасными людьми. Для меня программа Aupair – это отличная возможность найти и развить себя. Языковые навыки, которые я приобрету и надеюсь усовершенствовать за год, проведенный  во Франции, я планирую использовать в своей работе. Ведь знание иностранного языка предоставляет больше возможности развиться  и построить успешную карьеру.

Программа дает мне шанс познакомиться с новыми людьми, увидеть новые места и просто получить новые впечатления. И так, как я очень люблю детей, это просто двойное удовольствие – совместить уход за детьми и путешествия».

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.