Разом за безпеку жінок
Рубрика: Новини

Прес-конференція з нагоди Міжнародного дня усунення насильства проти жінок та 50-річчя Міжнародної культурно-освітньої програми AuPair.  26 листопада об 11 годині в приміщенні прес-центру Закарпатської ОДА відбудеться прес-конференція з нагоди Міжнародного дня усунення насильства проти жінок та 50-річчя Міжнародної культурно-освітньої програми AuPair.

Метою зустрічі є анонсування початку спільної освітньої програми «Разом за безпеку жінок», яка буде реалізована Українською Au-Pair Асоціацією у співпраці з управлінням молоді Закарпатської обласної державної адміністрації, департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА та Національною поліцією України в Закарпатській області.

Під час прес-конференції відбудеться підписання меморандум про співпрацю в області розвитку молодіжної політики між Українською Au-Pair Асоціацією та управлінням Молоді Закарпатської ОДА та департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА .

Присутні спікери:

Ерфан Віталій ­– Начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.
Омелянюк Наталія Володимирівна – заступник директора департаменту – начальник управління державних допомог та соціальної підтримки населення департаменту соціального захисту населення Закарпатської  ОДА.
Козир Наталія ­– Голова Правління Української Au-Pair Асоціації.
Вадім Сітало –  Заступник начальника Управління превентивної діяльності, начальник відділу дільничних офіцерів  поліції ГУНП в Закарпатській області, полковник поліції.
Щерба Тетяна – Уповноважена Голови Національної поліції України в Закарпатській області, старший лейтенант поліції.

 

Про освітню програму: Ми віримо, що кожна молода жінка може бути сильною, сміливою, незалежною і самостійною, але тільки тоді, коли вона живе в безпеці.

Насильство щодо жінок – одне з найпоширеніших і стійких порушень прав людини у світі, що походить від глибоко вкоріненого стереотипного уявлення про роль жінки.

На даний момент відсутня універсальна статистика в питаннях насильства, але глобальні національні дослідження різних країн говорять про те, що насильство стосовно жінок жахливо поширене. Насильство щодо жінок – це результат нерівності в можливостях реалізації жінками своїх прав. Ми також вважаємо, що нерівність це наслідок неправильного виховання дівчаток, яким з народження вселяють їх роль у суспільстві.

Цільова група програми: молоді жінки у віці від 18 до 28 років.

Освітня програма Української Au-Pair Асоціації «Разом за безпеку жінок» у партнерстві з управлінням молоді Закарпатської ОДА, департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА та Національною поліцією України в Закарпатській області спрямована на превенцію, на розширення прав та можливостей молодих жінок через проведення освітніх заходів щодо захисту від насильства.

Знання, отримані молодими жінками в рамках цієї програми, допоможуть їм створити більш безпечне життя, життя в якому молода дівчина усвідомлює, що вона має право сама приймати рішення щодо її життя. Що ніхто крім неї не має контролю над її життям.

Освіта – є головним засобом розширення прав і можливостей молодих жінок, за допомогою знань, навичок і впевненості в собі, необхідних для повноцінної участі в процесі свого розвитку.

Мета програми: підвищення інформованості молодих жінок про свої права і можливості в захисті від насильства.

Завдання програми: підвищити у молодих жінок почуття впевненості і власної гідності.

Заходи в рамках програми

– інформаційні компанії спрямовані на роботу з суспільством для зміни соціальних поглядів і вироблення нетерпимості до насильства щодо жінок;
– кампанії спрямовані на підвищення правової, фізичної, психологічної, фінансової та сексуальної грамотності та репродуктивного здоров’я;
– семінари, тренінги та вебінари спрямовані на розвиток лідерського потенціалу та власної гідності;
– налагодження партнерства з організаціями, які працюють у цьому напрямку, а також з місцевими органами влади та представниками правоохоронних структур.

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.