освітня програма Української Au-Pair Асоціації - Разом за безпеку жінок
Рубрика: Новини

Українська Au-Pair Асоціація❤️ запускає освітню програму «Разом за безпеку жінок» – Протидія насильству щодо молодих жінок?.

Одним із найпоширеніших порушень прав людини на землі – є насильство щодо жінок. Воно залишається безкарним, в силу стереотипного уявлення та виховання, вказуючи «істинне» місце жінки в суспільстві??‍♀️. Через гендерну нерівність, більшість жінок не має почуття власної гідності, немає права вибору, немає права доступу до можливостей та ресурсів, не може самостійно контролювати та визначати своє життя, повноцінно впливати на соціальні зміни суспільства.

Цією програмою ми прагнемо підвищити у молодих жінок інформованість про свої права, почуття власної гідності та впевненості у своїх силах?.

Тому освітня програма Української Au-Pair Асоціації «Разом за безпеку жінок» ?спрямована на превенцію, на розширення прав та можливостей молодих жінок через проведення освітніх заходів щодо захисту від морального тиску, очікувань та насильства.

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.