Французька мова для Опер
Рубрика: Новини

Як вважаєте, як швидше вивчити іноземну мову: вдома, сидячи за книгами чи живучи у мовному середовищі?

Наша Olia Khomyn поїхала до Франції як Au-Pair зі знанням французької на рівні А1, і за досить короткий час (5 місяців) досягла рівня B2! Через пару місяців Ольга буде мати вже С1 рівень. А це означає, що лише за один опер рік, проживаючи в мовному середовищі можливо вивчити іноземну мову з рівня beginner до advance та вступити до європейського вишу.

“Я дуже люблю фразу Маленького Принца: “Кожен день треба щось робити для своєї мрії”, думаю ці слова гарно відображають мою мотивацію вчитися. Я відвідувала заняття по 10 годин на тиждень, це 1 урок на 2 години. За семетр – 430 євро. Спочатку здавалося, що це дуже дорого, але як мені сказала приймаюча Au-Pair родина: “Гроші потрібно вкладати у навчання і потім отримувати з цього користь”. І я послухала свою французьку маму, як же ж до неї не дослухатися, якщо вона глобальний директор Loreal 🙂 Саме тому, я не відвідувала безкоштовні мовні курси дял біженців чи організовані волонтерами. Я обрала для себе кращі курси, хоч дещо й дорожчі.

Я отримую 50 євро в тиждень, замість 80 євро (бо оплачую мовні курси). Але мені прекрасно виходить відкладати кишенькові гроші на навчання в університеті, на подорожі, на свої покупки (куди ж без них) та на класно проведений час із другом.

Як вчити мову у мовному середовищі?

Тут вже сам Бог приказав її вчити 🙂 Головне – це приділяти багато часу мові. Мій друг подарував мені карту пам’яті з навчальними відео і це дуже корисно для мене. Потім, ми домовилися з приймаючою родиною, що я виконуватиму французьку граматику під час того, як хлопчик дивиться телевізор. Так я намагаюся кожну вільну хвилину займатися вивченням французької мови і це, повірте, дає свої плоди.

Мої хост мама й тато говорили зі мною на самому початку французькою і це було надзвичайно складно! Бувало, що підходила до хост-тата із словником, щоб сказати те, що хочу.

Навіть у вихідні (у суботу та неділю) я слухаю радіо французькою, дивлюся новини, читаю пресу і т.д.
Знаєте, головне мати хорошу мотивацію і тобі все буде під силу.”

Підписуйся на наш телеграм-канал https://t.me/aupair_uapa

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.