Рубрика: Поради Au-Pair
play_circle_filled
pause_circle_filled
Поради Au-Pair: як заговорити на мові бельгійців за 2 місяці?
volume_down
volume_up
volume_off

Не будемо приховувати, що однією із поставлених вами цілей, перед Au Pair поїздкою , є автоматичне покращення англійської мови та вивчення мови країни, у якій ви перебуваєте.

Саме ставши учасницею програми Опер, ваша мрія – розмовляти на декількох мовах стане не лише реальністю, але й обов’язковою частиною вашого життя закордоном, яку буде контролювати бельгійська сторона.

Мови Бельгії.

Бельгія – країна в якій є три офіційні мови: французька, німецька та нідерландська (голландська). Як я писала у попередній публікації – проживаю я у Західній Фландрії. Тому писати буду про мову, яка є міксом німецької та англійської – нідерландську або Nederlands. По всьому світу, цією мовою розмовляє 23 мільйона осіб. Капля в морі в порівнянні із чисельністю населення світу. Але тільки уявіть, які перспективи відкриваються перед вами, якщо у вашій валізі спеціаліста є знання такої мови. А які, якщо ви запланує навчатися у ВУЗах Бельгії? А можливо скандального Амстердаму? 🙂 Перед вами купа перспектив, якщо ви бі- чи трилінгвальні – ви зможете досягти правильно поставленої мети у будь-якій країні.

Вашій амбіційній цілі буде сприяти державна підтримка Бельгії. У будь-якій країні, де ви будете проводити свій Опер рік, ви будете вивчати нову для вас мову. Однак, такої інтеграційної програми, як у країні шоколаду – важко знайти 🙂 Це я вам кажу зі свого досвіду. Будучи  Au Pair в Данії, я також відвідувала мовні курси. Але це було 2 рази на тиждень по 2 годинки. Тут же, я була приголомшена кількістю курсів та їх вартістю!

Вивчення нідерландської мови у мовних школах Бельгії.

Після того, як ви стали «тимчасовою бельгійкою» – вам варто звернутися до будинку нідерландської мови. Варто попередньо зателефонувати до закладу, та назначити час зустрічі 🙂 Там, у приємній обстановці, з вами проведуть інтерв’ю, щодо ваших цілей, вподобань та бажань у країні. Після цього, вам запропонують графік роботи мовних шкіл. Саме так – шкіл. Їх ціла мережа, яка створена для того, аби ви змогли відвідувати школу поблизу вашого будинку, рівня мови, частоти проведення уроків. А ось із останнього по детальніше.

Саме кількість та тривалість уроків із нідерландської мене підкупило 🙂 Прийшовши із думкою, що мені запропонують визначену школу із графіком 2 рази на тиждень, я й не могла очікувати такого повороту подій. Із 3 шкіл (корпусів значно більше), які розташовані у найближчому місті Остенде (Oostende) – всі школи пропонували свої послуги 4/5 днів на тиждень з 9 до 12 години. Лиш уявіть – ви вивчаєте мову із професійним викладачем у всі будні дні. І не дві годинки 🙂 Звісно, ви можете обрати вечірній варіант школи – 2 рази на тиждень. Однак, чи не краще вечори проводити із друзями, а навчатися зранку? 🙂

 Програма Au Pair Бельгія
Ось такий лист із інформацією про школи ви отримаєте. І разом із співробітницею оберете оптимальний варіант.

Я обрала варіант – максимум, з погляду на:
– Вартість курсів однакова;
– Я буду проживати тут один рік. Чому б не взяти від країни всього?
– Цілий рік у мене буде не лише теорія, але і практика. Із носіями мови та з моїми новими друзями.

 Програма Au Pair Бельгія
Після вашого рішення, вам вручать ось такий талончик, який потрібно принести до школи разом із вашим айді.

Моє рішення підтримала моя приймаюча Au-Pair родина, яка з того ж дня оголосила – відтепер лише нідерландською розмовляємо! 🙂 І тут я зрозуміла – почати говорити на такій незнайомій мові реально вже за 2 місяці!

Також, вам вручать роздруковану гугл-карту, де позначені мовні школи. А яким видом транспорту краще користуватися, аби вчасно бути у школі? Автобус, трам, потяг чи велосипед? Що комфортніше? Звідкіля кращі краєвиди? Про деталі у наступній публікації.

Считаємось,
Іра Миронюк із вітряної Фландрії.

 

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.