Українська Au-Pair Асоціація
тел.: +38 (098) 732 55 62
For host family
Find you professional Au-Pair

Програма Au-Pair
в Ісландії

Програма Au-Pair в Ісландії

Умови участі у програмі

Вік: від 18 до 25 років

Мінімальний рівень освіти: закінчена повна, загальна, середня освіта

Мінімальний рівень володіння іноземною мовою: Мати базові знання німецької мови на рівні А1 і вище, або англійської на рівні В1.

Досвід роботи з дітьми: робота або практика вожатим, тренером, спортивним інструктором, вчителем, вихователем, нянею тощо

Відсутність судимостей

Не перебувати у шлюбі та не мати дітей

Бути комунікабельною та готовою прийняти іншу культуру й особлиості менталітету.

Бути відповідальною, сумлінною

Максимальний період перебування в країні: 1 рік, без права продовження

Кишенькові гроші в місяць: 450 євро (60000 ISK)

Курси німецької мови: Оплачує Au-Pair

Медичне страхування: Оплачує приймаюча родина

Дорога до Ісландії: оплачується навпіл Au-Pair та сім’єю.

Відпустка: 2 тижні, оплачує приймаюча родина

 

Якщо  ти не володієш англійською мовою на достатньому рівні, або бажаєш покращити свій рівень, ти можеш взяти індивідуальні заняття англійської мови у нашій школі Au-Pair.

 

Якщо в тебе не має досвіду в роботі з дітьми, ми тобі допоможемо підготуватися.

 

Тобі буде потрібно пройти навчання у нашій онлайн Au-Pair школі, після вивчення всіх необхідних матеріалів ти будеш повністю готова до участі у програмі Au-Pair.

 

Будь ласка, перед заповненням онлайн-форми, ознайомcя з повною інформацією про участь у програмі Au-Pair, а також не забудь подивитись нашу базу знань Au-Pair Wiki про програму Au-Pair.

Програма Au-Pair в Ісландії

Твоя головна мета у програмі Au-Pair – це не прибирання в будинку і догляд за дітьми, а вивчення іноземної мови, розширення своїх горизонтів, подалання культурних стереотипів і інтеграція в європейське суспільство. Це все сприяє особистісному та міжкультурному розвитку.

Гарантії безпеки та підтримки учасників програми Au-Pair під час перебування в приймаючій країні

  • Ти береш участь міжнародній культурно-освітній програмі, яка існує 50 років. Це вже гарантує, що все відбувається легально. Всi приймаючi Au-Pair агенцiї авторизованi міграцiйними службами своїх країн та є членами нацiональних Au-Pair ассоцiацiй, якi в свою чергу слiдкують за стандартами якостi надання послуг по программi Au-Pair.
  • Контракт, який ти підписуєш з приймаючою родиною, затверджується у відповідному державному відомстві, співробітники якого протягом певного часу перевіряють родину на спроможність участі у програмі, а також стежать за тим, щоб умови укладання відповідної Аu-Рair угоди відповідали міжнародним умовам програми Аu-Рair і законодавству країни.
  • Ти проходиш співбесіду в посольстві особисто і без посередників. Кожна учасниця програми отримує спеціальну візу Аu-Рair (у якій зазначено ім'я та адреса приймаючої родини), яка вважається і тимчасовим дозволом на проживання і дозволом на роботу одночасно. Кожна приймаюча родина також забезпечує учасницю програми тимчасовою пропискою в своєму будинку на весь період участі у програмі Аu-Рair.
  • Ще до твого від'їзду в країну ти будеш володіти повною інформацією про твою приймаючу родину, зможеш поспілкуватися з ними по телефону, скайпу, WhatsApp та обговорити всі умови твого перебування. Адже проходження онлайн інтерв’ю з приймаючою родиною є обов’язковою умовою. Лише після того, як ти і твоя приймаюча родина дасте обоюдну згоду, розпочнеться процедура підготовки документів для отримання візи, як зі сторони приймаючої агенції, так і з нашої сторони.

Ставай Au-Pair!

Аu-Рair – це цілеспрямована молода дівчинка з активною життєвою позицією. Хочеш стати супер дівчинкою, яка знає декілька іноземних мов, бачила 30 країн Європи, має друзів з усіх країн і яка готова будувати свою міжнародну кар’єру?

Реєструйся!

Відгуки учасниць програми Au-Pair

Відгук учасниці програми Au-Pair

Анна Гербей (Хуст),

учасниця програми Au-Pair в Австрії

учасниця програми Au-Pair

Катерина Мейгес,

учасниця програми Au-Pair у Німеччині

Опер Німеччина

Дарина Боринська (Ужгород),

учасниця програми Au-pair у Німеччині

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.