Українська Au-Pair Асоціація
тел.: https://t.me/nataliia_kozyr
For host family
Find you professional Au-Pair

Зв’яжись з нами

 • Адреса для листування

  89600, Закарпатська область,
  м. Мукачево

 • Телефони

  Тел.: +38 099 249 64 60 – Вайбер, Телеграм

 • E-mail:

  З питань участі у програмі Au-Pair:
  contact@uapa.info

  Ми працюємо:
  з понеділка по п'ятницю, з 09.00 до 17.00
  Субота, неділя — вихідні

Цікавишся програмою Au-Pair? Вже готова стати учасницею чи поки вагаєшся, чи тобі це потрібно? Постав нам будь-яке запитання про програму Au-Pair і ми детально на нього відповімо.

Щоб з’ясувати, яка країна підійде тобі найкраще, ми приділимо багато часу на спілкування з тобою, аби дізнатися, про що ти мрієш і якою бачиш себе у майбутньому. І після того ми разом складемо план досягнення твоєї кар’єрної цілі.

Пам’ятай, наша мета – допомагати тобі в будь-якій ситуації, в якій би ти не опинилася під час участі у програмі Au-Pair. Для нас важливо, щоб для тебе Au-pair рік за кордоном став позитивним і цінним досвідом. Якщо життя в приймаючій родині виявиться занадто складним для тебе – ми завжди допоможемо і знайдемо іншу приймаючу родину, щоб ніщо не відволікало тебе від розвитку та вивчення іноземної мови під час участі у програмі Au-Pair.

Якщо твої батьки дуже переймаються твоєю участю у програмі, вони завжди можуть звернутися до нас із будь-яким питанням: чи то дізнатися умови участі, чи просто обговорити свої хвилювання та побоювання. Ми завжди намагаємося підтримувати батьків учасниць програми Au-Pair і готові надати максимум інформації, адже розуміємо, наскільки для них важлива твоя безпека під час участі у програмі.

І не забувай, у нас активно розвивається проект “Au-Pair Wiki” – найбільша база знань про програму, у якій зібрано вже більше 120 питань та відповідей про всі аспекти участі у програмі Au-Pair.

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.