Міжнародний Au-Pair День
Рубрика: Новини

У нас для Вас неймовірні новини! Міжнародна Au-Pair Асоціація оголосила Міжнародний Au-Pair День – 24 Листопада 2019 року 🥳🎉. Тобто це значить, що у нас всіх з’являється ще один День народження і найулюбленіше свято, яке об’єднує всіх Au-Pair з усього світу🌎.

Що таке Міжнародний день Au Pair?
Міжнародний день Au Pair (IAPD) – це всесвітнє святкування всіх au pair та їх внесок у культурний обмін у світі. Подібно до того, як ми святкуємо День матері, батька, сімей та інших особливих людей, ми вважаємо, що au pair заслуговують на святкування 💃💥.

Більше інформації ви можете знайти на офіційному сайті www.internationalaupairday.com або ж сторінці International Au Pair Day та Instagram https://www.instagram.com/internationalaupairday/

Щорічне святкування всіх разом ми сподіваємося:

  • Підвищити профіль та видимість систем au pair, а також легалізувати програму au pair у всьому світі.
  • Визнавати і бути вдячними учасникам програми au pair за те, що вони роблять для приймаючих сімей та їхніх дітей, та за ту роль, яку вони відіграють у сприянні глобальному порозумінню між людьми.
  • Об’єднати спільноту au pair та встановити 24 листопада як визнаний день щорічних au pair урочистостей.

Чому ми обрали саме 24 листопада?

24 листопада 2019 року відзначається 50-а річниця випуску Ради Європи «Європейської угоди про тимчасове проживання іноземців au-pair в сім’ях» у 1969 році.

Вперше в багатьох європейських країнах було визначено та встановлено офіційний набір правил та положень.  Ця європейська угода, як і раніше, служить основою для європейських та інших програм у всьому світі, щоб визначити обов’язки та права приймаючої сім’ї та учасника au-pair.

Тому 24 листопада є символічною датою.  Ми пам’ятаємо початок програми, і в той же час дивимося в майбутнє, відзначаючи щорічно Міжнародний день Au-Pair з даного моменту.

Ми працюватимемо над подальшими шляхами, щоб зробити 24 листопада день, відомий як Міжнародний день Au Pair за 2019 рік, і на наступні роки.

З найкращими побажаннями, Українська Au-Pair Асоціація.

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.