Рубрика: Новини

Протягом листопада місяця ми заключили договори з новими Au-Pair агенціями з Німеччини та Франції. Наразі ми маємо дружні та дуже плодотворні робочі стосунки з 15 Au-Pair агенціями у Франції та майже 30 агенцій з Німеччини. Ми намагаємось шукати партнерів з великих міст, щоб наші улюблені клієнти мали більше можливостей для вивчення іноземної мови, культурних особливостей країни, для саморозвитку та, звичайно, мали можливість вступити на навчання в учбові заклади.

На сьогоднішній день, наші партнери розташовані в таких містах Франції, як: Париж, Лілль, Ніцца, Ліон, Марсель, Бордо та інші. У Німеччині – в Мюнхені, Франуфурті-на-Майні, Берліні, Боні, Дюссельдорфі, Гамбурзі, Кельні, Штутгарті, Дрездені, Ганновері та інших.

Всі агенції є членами національних Au-Pair асоціацій, дотримуються високих стандартів у своєї роботі, ретельно перевіряють приймаючих родин, та завжди готові підтримати наших дівчат і надати їм корисні поради.

Пам’ятайте – з нами безпечно!

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.