Au-Pair віза у Люксембург
Рубрика: Новини

У всіх посольств термін розгляду і видачі візи Au-Pair різний, в середньому це від 2 тижнів до 3-4 місяців. А минулого тижня наша дівчинка Au-Pair рекордно швидко отримала візу у Люксембург – всього за 15 хвилин від моменту подачі повного пакету документів!

Адже ми гарно підготували її до співбесіди у посольстві і надали рекомендації, підготували пакет документів для посольства.

Нагадуємо: що Люксембург – це єдина Опер країна, у який приймаючі родини оплачують курси англійської мови для опер. Будучи Au-Pair у Люксембурзі, ти можеш вивчати німецьку, французьку, люксембурзьку та англійську мову. Але, це не означає, що для участі в програмі тобі досить володіти лише англійською. Ні, на англійській мові розмовляють всі, але Люксембурзькі родини володіють щонайменше двома, трьома іноземними мовами, а маленькі дітки як правило володіють лише або німецькою, або французькою, або люксембурзькою мовами. Тому, щоб стати опер в Люксембурзі – тобі потрібно володіти і другою іноземною мовою.

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.