UAPA
Рубрика: Статті

Друзі! Впродовж останніх місяців, всі зусилля нашої команди були покладені у розробку сучасного сайту нашої організації, який оптимізований до потреб все більшої аудиторії, яка до нас звертається.

І сьогодні, ми раді вам представити оновлену версію сайту! На нашому веб-ресурсі ви знайдете всі відповіді, які вас цікавлять про участь у програмі Au-Pair, а саме: детальні умови участі у програмі Au-Pair, безпека і гарантії учасниці програми Au-Pair, хто така “au-pair”, стереотипи про програму Au-Pair, права і обов’язки учасниці програми і приймаючої родини, кишенькові кошти Au-Pair, мовні курси для Au-Pair, договір Au-Pair, медична страховка Au-Pair, посольства і віза “Au-Pair”, дешеві подорожі Au-Pair та про перспективи після участі у програмі Au-Pair.

Розширюючи партнерські зв’язки не лише на вітчизняному просторі, але й закордоном, у найближчий час, наш сайт буде доступний на трьох мовах: українській, англійській та російській.

Окрім всіх вище перелічених нововведень, ми адаптували веб-сайт для використання мобільними пристроями. Слідкувати за нашою роботою стане ще зручніше, адже ви зможете відразу приєднатися до нас в соціальних мережах, знаходячись на головній сторінці веб-ресурсу. Ви також зможете поширювати інформацію та вести конструктивну дискусію, як на нашому сайті, так і на сторінках у соціальних мережах, чим покращите свою обізнаність про програму Au-Pair.

Читайте та ділиться інформаціє з подругами!

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.