Рубрика: Статті

Привіт дівчатка!

Наступні два тижні будемо вас мотивувати! Розповідатимемо про переваги участі у програмі Au-Pair, які остаточно переконають, що Au-Pair – ваша програма. Поїхали!

ПЕРЕВАГА №1. Самостійне життя вже з 17-18 років у європейській країні! Тільки-но уявіть як це круто – ставати такою незалежною, самостійною, з власними грошима, при цьому насолоджуючись життям десь у живописному містечку Європи.

Не забувайте, що програма Au-Pair – це легальний, безпечний та недорогий спосіб вдосконалити рівень володіння іноземною мовою.

Це єдина програма, яка дозволить вам знаходиться у європейській країні від 1 року до 2, при чому на повному забезпеченні приймаючої родини. Так, ви не будете відволікатися на пошук житла та постійні переживання стосовно заробітку. Ви будете сконцентровані на тому, що для вас важливо – на навчанні й пізнанні іноземної культури.

Тільки уявіть скільки б коштувала оренда квартири/кімнати, харчування, скажімо десь в Німеччині? Близько 1000 євро на місяць! Повірте, навіть не кожен німецький студент собі може дозволити таку розкіш. Не кажучи вже про мовні курси, які також ой, які недешеві – річна програма коштує близько 3000-5000 євро! А от будучи Au-Pair ви сміливо вивчаєте мову і це оплачує приймаюча сім’я (окрім Франції).

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.