Українська Au-Pair Асоціація
тел.: https://t.me/nataliia_kozyr
For host family
Find you professional Au-Pair

Програма
змінює життя на 100%

Програма Au-Pair – це не туристична поїздка. Ти будеш жити щонайменше один рік в іншій країні, в іншому культурному середовищі, у приймаючій родині зі своїми побутовими звичками. Ти маєш добре підготуватися і знати всі нюанси про твою участь у програмі. Тому сідай зручно, бери каву і щось смачненьке та починай все уважно та детально вивчати. А якщо ти вже знайома з умова програми Au-Pair – то можеш відразу реєструватись на участь у програмі.

Міжнародна молодіжна культурно-освітня програма, якій вже 50 років!

24 листопада 1969 року Рада Європи прийняла міжнародну культурно-освітню програму Au-Pair, мета якої – ознайомлення молоді, учасників програми, із культурою європейських країн і вдосконалення їхніх знань іноземної мови.

Слово «Au-Pair» (вимовляється, як “о пер”) походить з французької мови та перекладається буквально як “взаємність”,  “рівний з”, що підкреслює рівноправність учасниці програми і членів приймаючої родини. Також терміном “Au-Pair” називають учасницю програми. В обмін на особисте місце проживання, харчування та кишенькові гроші учасниця програми допомагає родині у догляді за дітьми та виконує легку домашню роботу.

Au-Pair – це єдина у своєму роді програма, яка дозволяє протягом 12-24 місяців перебувати за кордоном на повному забезпеченні приймаючої сім’ї, повністю легально і безпечно. Тривалість програми дозволяє достатньо глибоко «влитися» в життя іншої країни, пізнати культурно-соціальне життя приймаючої сім’ї, відчути, зрозуміти і практично освоїти всі тонкощі іноземної мови. Саме ця програма дає відчуття безпеки, захищеності та затишку завдяки приймаючій сім’ї.

Програма Au-Pair – це найкраща програма для молоді

Навички міжкультурного спілкування та знання іноземних мов, якими ти оволодієш під час участі у програмі, значно розширять твої можливості в подальшому знайти гідну роботу як в Україні, так і за кордоном, а ще програма Au-Pair відкриє тобі двері до закордонних вузів та безкоштовного навчання.

Що тобі може дати програма Au-Pair?

 • Самостійне життя

  Це незабутній досвід як у плані життя, так і в плані навчання. Такий досвід варто здобути, варто пізнати, вивчити, побачити на власні очі. Адже досвід незалежного життя за кордоном не дадуть в жодному університеті, цього ти можеш навчитися тільки самостійно, живучи далеко від дому.

 • Безкоштовні мовні курси

  Проживши в мультимовному середовищі кілька років, щодня спілкуючись з приймаючою родиною та новими друзями – носіями мови, ти легко та швидко опануєш іноземну мову щонайменше до рівня В2. Цей рівень дає тобі можливість після закінчення програми вступити до європейського вишу.

 • Дешеві подорожі

  Будучи учасником програми Au-Pair, ти можеш дешево і зручно подорожувати 30 країнами Європи, Америкою та Китаєм. Ти будеш мати молодіжну картку, яка дасть тобі знижки до 70% на проїзд, на відвідування музеїв, на заняття спортом та інше.

 • Особистісний розвиток

  В кінці програми Au-Pair, лише через один рік, ти неймовірно змінишся. Ти станеш більш вільною та відкритою, впевненою і самостійною, розкриєш свій лідерський потенціал, станеш більш інтелектуально та емоційно розвинутою.

Хто така Au-Pair?

 • Незаміжня дівчина від 18 до 30 років

  Яка не має дітей і подорожує до іноземної країни, щоб жити з приймаючою сім'єю, вивчати іноземну мову і збагачуватися культурним досвідом.

 • Повноправний член родини

  Au-Pair – тимчасовий член родини. Приймаюча сім'я надає Au-Pair безкоштовне проживання, харчування , медичну страховку, оплачує мовні курси.

 • Не домогосподарка!

  Бути Au-Pair – це не означає бути домогосподаркою та прибиральницею. Головне - вивчення іноземної мови, знайомство з новою культурою і традиціями.

 • Супер дівчина

  Цілеспрямована дівчина, яка має активну життєву позицію, відчуває свій лідерський потенціал та шукає можливості для особистісного розвитку.

Чому варто брати участь у програмі?

По-перше, це найбезпечніший і недорогий спосіб нарешті вивчити іноземну мову. Програма Au-Pair – це єдина міжнародна програма, яка дозволяє тобі повністю легально і безпечно перебувати в європейській країні від року до двох на повному забезпеченні приймаючої родини і дає можливість не відволікатися на такі побутові турботи, як пошук житла, підробітку, придбання продуктів харчування.

По-друге, це чудова можливість підготуватися до самостійного життя. Взяти тайм аут на період участі у програмі, визначитися з тим, чим займатися у майбутньому, продумати життєвий і професійний план розвитку, можливо, вступити до європейського вишу та почати будувати міжнародну кар’єру.

По-третє, ти змінишся і зможеш розвинути в собі такі риси характеру, як: відкритість, комунікабельність, готовність прийняти нову для себе культуру, відповідальність і сумлінність стосовно своїх обов’язків та наполегливість у досягненні своєї мети.

Інтерв’ю з експертом:

“Програма Au-Pair — не для хатніх робітниць, а для кар’єристок!

У цьому інтерв’ю керуюча партнерка Української Au-Pair Асоціації Наталія Козир, яка сама тричі була Au-Pair у Німеччині, Франції та Нідерландах, розповідає про стереотипи програми Au-Pair, про страхи і сумніви, а також про те, які перспективи відкриваються для дівчат після закінчення програми Au-Pair.

Наталія Козир

Безпека Au-Pair

Безпека учасниць програми Au-Pair займає головне місце у діяльності нашої організації і є нашим провідним принципом. Тому ми наголошуємо на тому, щоб учасниці програми обирали легальний та офіційний спосіб участі. Ми вважаємо, що надання повної і достовірної інформації про процедуру та юридичні аспекти участі у програмі майбутнім учасницям та їх батькам – це саме той шлях, який гарантує безпеку. Самостійний пошук приймаючої родини в Інтернеті завжди несе у собі ризик і є доволі висока ймовірність натрапити на шахраїв із неперевіреними профілями, які пропонують оформитися через неіснуючі організації. У разі виникнення проблем у такому випадку учасниця стає юридично незахищеною.

Що від тебе очікує сім’я?

 • Догляд за дітьми та допомога по дому
  Любов до дітей - це найголовніше. Якщо ти не можеш знайти спільну мову з дітьми та не готова за ними доглядати, то в тебе є два варіанти: перший – змінити своє ставлення до дітей та отримати корисний досвід роботи з ними. Другий варіант – не ламати себе та не брати участь у програмі, адже ти не витримаєш цілий рік життя в іншій країні, з людьми іншої культури та менталітету.
 • Відкритість до нової культури та традицій
  Жодна приймаюча сім’я не запрошує до себе Au-Pair для виконання нею лише хатньої роботи. Сім’ї, що приймають Au-Pair, такі ж учасники культурно-освітньої програми, які також зацікавлені в культурному обміні й розглядають учасницю програми Au-Pair як друга чи старшу сестру для своїх дітей. Якщо ти зосереджена тільки на собі, вважаєш що ти завжди права, маєш лише свою точку зору та не готова змінюватися і приймати іншу культуру, розширювати свій кругозір і ламати стереотипи, у тебе є ті ж самі два варіанти: або змінюйся або не бери участь у програмі.
 • Бажання стати справжнім членом родини
  Члени приймаючої родини – живі люди, а отже, може трапитися різне під час твоєї участі: батьки можуть затриматися на роботі, діти можуть захворіти поза твоїм робочим часом або у твій офіційний вихідний день. Тому, перш за все, беручи участь у програмі Au-Pair, треба бути чуйною та гнучкою людиною, треба стати членом родини, а не «працівником», який надає допомогу родині лише у той час, який зазначений у договорі. Чим ти більш відкрита і дружелюбна по відношенню до твоєї нової родини, тим краще складаються стосунки з нею, тим більше ти отримаєш від участі у програмі.

Етапи участі у програмі Au-Pair

Щоб тобі було легше зорієнтуватися, що за чим відбувається, ми підготували для тебе інформацію про етапи, через які потрібно пройти, щоб стати учасницею міжнародної культурно-освітньої програми Au-Pair.

 • Детально вивчи інформацію

  Прочитай уважно Au-Pair Wiki та визначся із країною, у якій ти хочеш провести свій Au-Pair рік, виходячи з твоїх кар’єрних пріоритетів і мети. Au-Pair країн багато, у кожної є своя специфіка і нюанси, тому правильно обрана країна – половина успіху.

 • Дізнайся про досвід Au-Pair

  Додавайся до наших груп спільноти Au-Pair у Telegram, у яких ти зможеш поспілкуватися напряму з дівчатами, які вже беруть участь у програмі, поставити їм питання, які тебе турбують, розвіяти свої страхи, невпевненість та недовіру і побачити, які ми класні :)

 • Підпиши договір на участь

  Ознайомившись з усією інформацією та прийнявши рішення про участь, тобі буде потрібно надіслати документи для укладення договору на участь у програмі з керуючим партнером. Підписавши договір та оплативши участь у програмі, ти розпочнеш період підготовки у нашій школі Au-Pair та створення особистого профайлу для пошуку приймаючої родини.

 • Пройди співбесіду з родиною

  Ми підготуємо тебе до інтерв’ю з твоєю приймаючою родиною на українській мові та на мові країни, в яку ти їдеш. Після успішного проходження інтерв’ю розпочинається етап підготовки пакету документів для посольства, щоб отримати спеціальну візу “Au-Pair”.

 • Візьми участь у програмі

  Після отримання візи “Au-Pair” твоя персональна менеджерка підготує тебе до твоєї подорожі та надішле передвиїзний пакет документів разом з корисними порадами для успішної участі у програмі Au-Pair. Вона допоможе тобі придбати квитки, підібрати найкращий маршрут, надасть поради щодо перших днів твого перебування.

Як обрати країну для участі у програма Au-Pair?

Будь ласка, перед тим, як обрати для себе країну для участі у програмі Au-Pair, уважно прочитай всі умови участі у кожній країні та наші рекомендації щодо вибору країни. Щоб не помилитися і зробити вдалий вибір, ми залюбки проконсультуємо тебе.

Ставай Au-Pair!

Аu-Рair – це цілеспрямована молода дівчинка з активною життєвою позицією, яка прагне особистого та професійного розвитку. Хочеш стати супер дівчинкою, яка знає декілька іноземних мов, бачила 30 країн Європи, має друзів з усіх куточків планети і яка готова будувати свою міжнародну кар’єру?

Реєструйся!

Відгуки учасниць програми Au-Pair

програма au-pair люксембург

Анна Гербей (Хуст),

учасниця програми Au-Pair у Люксембургу

Відгук учасниці програми Au-Pair

Анна Гербей (Хуст),

учасниця програми Au-Pair в Австрії

учасниця програми Au-Pair

Катерина Мейгес,

учасниця програми Au-Pair у Німеччині

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.