Програма Опер Німеччина

Улюблена рубрика наших дівчат «Цікаві іноземці» і цього разу розказуємо про Велику Німецьку Душу.

Якими себе бачать німці?

Взагалі-то, німець вважає себе дуже скромною та досить звичайною людиною. Дай йому пиво, ковбасу, трішки комфорту (Gemutlichkeit) й, звісно, іншого німця, з яким можна смачно посперечатися про політику або пожалітися на життєві проблеми… і німець буде ну дуууже задоволеним. Німців не можна назвати скупими. Вони не очікують щось дістати задарма і завжди справно платять податки.

Німці – це простий, чесний народ (Volk). Німці ще ті мрійники♥ й вважають себе романтиками. Не такими приторно-солодкими та палкими як жителі Середземномор’я, а, скорше, люто-геніальними романтиками. У кожного німця є крихта від шаленого Бетховена, котрий літає над лісами й пускає сльозу на захід сонця у горах; котрий долає численні удари долі, намагаючись виразити невиразне…

Ось вона, Велика Німецька Душа, яка заявляє про себе всюди, де тільки говориться про Мистецтво, Почуття та Істину. Якщо бути чесними, то зовсім не німці започаткували Романтизм (хоча, вони будуть тебе у цьому палко переконувати), але саме німці наповнили його філософським змістом.

Німці вважають себе високоосвіченою нацією. Всупереч поширеній думці, вони не знають всього, просто вони знають все краще за інших. Про німців і Німеччину можна багато говорити, і, знаєш, що? Німців і Німеччину варто побачити! І звичайно ж, опер програма – найкращий для цього варіант.

Із серії книг «Ці дивні іноземці»

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.