Au Pair Норвегія

Улюблена рубрика наших дівчат «Цікаві іноземці» і цього разу розказуємо про Вікінгів і тролів

Хочеш побачити Норвегію?

Якщо так, то готуйся до того, що місцеві обожнюють свій прапор! Майже над кожним будинком гордо майоріє національний прапор. А милі маленькі прапорці прикрашають майже кожну випічку, кожен коктейль, і національну страву.

Хочеш вірь, хочеш ні, але норвезьці досих пір вірять в існування… тролів. Кажуть, що вони живуть у лісах та горах. Один з таких гігантів облюбував столицю – Осло й оселився в горі Екберг. Хоч зараз місцеві стверджують, що троль переїхав до свого брата у Конгсберг.

На випадок, якщо ти зустрінеш троля у Норвегії, радимо:

– Не називати тролю свого імені
– Не їж й не пий те, що тобі пропонує троль (хоч на нашу думку досить ризиковано відмовлятися від гостинності троля;)
– Вимани троля на сонце і він перетвориться у камінь

Чотири причини поїхати пожити у прекрасну країну вікінгів.

  1. Норвегія займає перші позиції у списку країн Індексу людського розвитку. Це одна з найбільш економічно-стабільних та розвинених країн світу.
  2. У Норвегії є одна із самих відомих древніх каркасних церков – Borgund stave, яку побудували ще у XII ст., під час правління Олава Кірра Мирного (Olav Kyrre the Peaceful). Якщо плануєш побувати в Норвегії – ця церква маст-хев візіт!
  3. У цій країні нереально красива природа і нею неможливо вдосталь намилуватися! Хорніндальсватнет (Hornindalsvatnet) – найбільш глибоке озеро у Європі, його глибина сягає 514 м.

Водопад Віннуфоссен (Vinnufossen) – найвищий в Європі (860 м) і займає 6 позицію по висоті у світі!

Согне-фьорд (Sognefjorden) – найбільший фьорд Норвегії і третій у світі. Глибина його 1308 м, а протяжність 205 км.

  1. У Норвегії дві офіційні мови – Riksmål або Bokmål (книжна мова), це модифікація старої дансько-норвезької мови, яка залишилася за часів данського панування. І є ще Nynorsk або Landsmål, яка з’явилася у XIX ст. із підйомом норвезького патріотизму і заснована ця мова на древньоскандинавських діалектах. Найчастіше у Норвегії ти почуєш Bokmål.

Із серії книг «Ці дивні іноземці»

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.