Школа Au-Pair
Рубрика: Новини

Ми створили унікальну, ексклюзивну он-лайн школу Au-Pair , у який учасниці програми Au-Pair можуть пройти індивідуальні мовні курси та вивчаючи авторські семінари і вебінари, якісно підготуватися до участі у програмі.

Під час підготовки в школі Au-Pair, наші викладачі будуть ділитися своїм унікальним досвідом, дадуть необхідні поради, знання та сформують уміння і навички, що вбережуть учасниць програми Au-Pair від типових помилок і будуть корисними на кожному етапі участі у програмі.

В школі Au-Pair ми будемо викладати 10 іноземних мов: англійська, німецька, французька, іспанська, нідерландська, китайська, шведська, норвезька, данська і фінська. Наш авторський мовний курс розроблений спеціально для учасниць програми Au-Pair. Ми працюємо за принципом “Au-Pair для Au-Pair”.

Психолог, запрошені експерти та досвідченні Au-Pair будуть працювати з дівчатками – учасницями програми через проведення авторських семінарів і вебінарів Au-Pair.

Мета наших семінарів — підвищити професійну компетентність Au-Pair, через надання дівчатам необхідних знань, спрямованих на розвиток умінь і навичок, на зміну соціальних установок і вироблення ефективної моделі поведінки, які їм будуть необхідні для успішної участі в програмі Au-Pair.

Під час семінарів всі учасниці можуть відкрито спілкуватися у Телеграм-групі Спільноти Au-Pair з будь-яких питань семінарів та отримувати оперативні відповіді на питання, які стосуються їх участі у програмі Au-Pair.

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.