Українська Au-Pair Асоціація
тел.: https://t.me/nataliia_kozyr
For host family
Find you professional Au-Pair

Школа Au-Pair Online

Ми намагаємося максимально підготувати учасниць програми до Au-Pair-року за кордоном. Кожна наша учасниця у процесі підготовки до участі у програмі обов'язково проходить школу Au-Pair. Наша школа – це ексклюзивна он-лайн школа, у який на тебе чекають круті авторські передвиїзні семінари і вебінари, індивідуальні мовні курси.

Наші викладачі – досвідчені учасниці програми Au-Pair – поділяться з тобою своїм унікальним досвідом, дадуть тобі необхідні поради, знання та сформують уміння і навички, що вбережуть від типових помилок і будуть корисними на кожному етапі участі у програмі — від формування необхідного пакету документів, підготовки мотиваційних листів, підготовки до інтерв'ю в посольстві та з приймаючою родиною до навичок, які зроблять адаптацію у новій для тебе країні та приймаючій родині легкою і швидкою.

Індивідуальні мовні курси

 • Наш мовний курс розроблений спеціально для учасниць програми Au-Pair. Ми працюємо за принципом “Au-Pair для Au-Pair”.
 • Всі мовні курси проводять дівчата – учасниці програми Au-Pair, які володіють іноземною мовою на високому рівні, не нижче В2/С1. Це дає можливість вивчати живу мову і необхідну в приймаючій сім’ї Au-Pair лексику.
 • Під час мовного курсу ми також готуємо і до участі у програмі Au-Pair. Всі модулі занять розроблені на основі реальних ситуацій, в яких опиняється учасниця програми Au-Pair.
 • У нас є своя команда викладачів і є можливість вибрати викладача до душі і відповідно до конкретно твоїх цілей.
 • Ти можеш взяти будь-який курс. Від нуля і до рівня А1. Доступні також і інші рівні: А2, В1, В2, С1. Ми підготуємо тебе до тесту. Або ти можеш просто обрати розмовний курс або працювати лише над граматикою. Ти можеш взяти як повний курс інтенсивного вивчення мови (три рази на тиждень впродовж трьох місяців, одне заняття – 60 хвилин), так і одне заняття, виходячи з твоїх потреб вивчення мови.

Як проходять мовні курси

Ти можеш вчити з нами такі іноземні мови, як: англійська, німецька, французька, іспанська, нідерландська, китайська, шведська, норвезька, данська і фінська.

Ми постаралися створити таке середовище, щоб ти не просто відразу заговорила на мові, яку хочеш вивчити, але і максимально занурилась у мовну атмосферу.

 1. Спочатку викладач знайомиться з тобою на першому безкоштовному уроці. Під час цього уроку викладач проводить опитування і дізнається про твої потреби у вивченні мови. Ти ставиш ціль. Викладач розробляє для тебе індивідуальну програму для досягнення твоєї цілі. Ти затверджуєш програму. Починаються заняття.
 1. Кожні три заняття проводиться тест на оволодіння тобою пройденим матеріалом і зріз для коригування навчальної програми. Залежно від ситуації, програма змінюється.
 1. Під час занять використовуються авторські навчальні матеріали, розроблені нашими викладачами – досвідченими дівчатами-учасницями програми Au-Pair. Матеріали включають всі необхідні 4 модуля – спрямовані на розмову, читання, розуміння на слух і граматику.
 1. Всі заняття записуються на відео. Тож ти завжди маєш можливість прослухати урок кілька разів і повторити матеріал.
 1. Заняття проходять за індивідуальним графіком, який особисто обговорюється вже з викладачем.
 1. Заняття проходять онлайн за допомогою програми Скайп.

Теми семінарів

 1. Мотивація до участі у програмі Au-Pair. Страхи та стереотипи про програму Au-Pair.
 2. Персональні цілі в програмі Au-Pair та план їх досягнення.
 3. Підготовка до листування з приймаючою родиною.
 4. Підготовка до інтерв’ю з приймаючою родиною (ми готуємо до інтерв’ю на українській мові та на мові країни, в яку їде учасниця програми).
 5. Робота з дітьми. Вікова психологія та вміння налагоджувати контакт із дітьми.
 6. Обмін досвідом. Корисні поради від учасниць програми Au-Pair.
 7. Розвиваючі ігри для дітей різного віку.
 8. Перша медична допомога.
 9. Попередження конфліктів та налагодження дружніх стосунків з приймаючою родиною.
 10. Різниця культур і менталітетів.
 11. Дискримінація та упереджене ставлення до інших культур і традицій.
 12. Безпечне знаходження за кордоном. Попередження торгівлі людьми. Інформація про посольства, консульства та соціальні центри захисту українців за кордоном.
 13. Au-Pair нетворкінг. Створення своєї професійної бази контактів.
 14. Розвиток лідерського потенціалу для створення міжнародної кар’єри та власної самореалізації.
 15. Перші кроки як учасниці програми Au-Pair. Інтеграція у новій країні.

Під час семінарів всі учасниці можуть відкрито спілкуватися у Телеграм-групі Спільноти Au-Pair з будь-яких питань семінарів та отримувати оперативні відповіді на питання, які стосуються їх участі у програмі Au-Pair.

Відгуки учасниць програми Au-Pair

програма au-pair люксембург

Анна Гербей (Хуст),

учасниця програми Au-Pair у Люксембургу

Відгук учасниці програми Au-Pair

Анна Гербей (Хуст),

учасниця програми Au-Pair в Австрії

учасниця програми Au-Pair

Катерина Мейгес,

учасниця програми Au-Pair у Німеччині

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.