німецька мова в інституті Ґете
Рубрика: Новини

УРА!
Наші дівчатка, які пройшли інтенсивні курси німецької мови при Українській Au-Pair Асоціації, в один день разом здали тест на знання німецької мови в інституті Ґете в Києві. А зараз вже мають Au-Pair візи і невдовзі поїдуть до Німеччини. Ми дуже радіємо за них!

Дівчатка, нагадуємо, що для оформлення на участь у програмі Au-Pair, в нашій організації, не треба володіти іноземною мовою, достатньо лише бажання, адже в нашій Au-Pair школі ви зможете взяти індивідуальні інтенсивні мовні курси. Наш курс спеціально підготовлений для опер, та готує вас на реальних ситуаціях із опер життя. Ми також готуємо дівчат до тесту в інституті Ґете. Тому займаючись з нашими вчителями німецької мови по нашому авторському підручнику, ти можеш бути впевнена, що тебе гарно підготують та ти сто відсотків здаси тест.

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.