Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Марина Степа)

- mar1 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Марина Степа)

Привіт дівчата!
Зараз я беру участь в програмі Au-Pair в Бельгії. Я знала про цю програму дуже давно. Чи то cміливоcті не вистачало, чи то бажання. І от піcля трьох років сумнівів – я все-таки наважилася. І ні секунди не шкодую про це! У мене проcто чудова Родина – мама, тато і 4 діток: 2 дівчинки і 2 хлопчика. І я дуже щаслива.

Читайте також: 4 правила для Au-Pair проти вигорання

З родиною у нас склалися чудові стосунки ще з першого скайп дзвінка, коли ми перший раз один одного побачили і відразу зрозуміли, що ми повинні жити разом 🙂 Ми дуже багато часу проводимо разом, разом готуємо, разом подорожуємо. Відпочивати їздимо завжди в Францію.

- mar2 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Марина Степа)

Як живуть європейці, їх ритм життя, їх правила і світогляд – можна зрозуміти тільки, живучи з ними довгий час. Це не тур поїздка на тиждень. За цей час я сильно змінилася. Я завжди була самостійною, але тепер стала більше вірити в себе, свої сили і можливості, а можливості тут всюди! Вам потрібно тільки захотіти це.

За півроку я була в 7 країнах, я з перших днів просто з головою пірнула в європейське життя і насолоджуюся цим кожен день. Мені подобається відчувати себе європейкою. У мене багато друзів з Іспанії, Італії, Індії, Польщі, Бразилії, і звичайно ж із Бельгії – і вони вже не просто друзі. Вони частина моїх професійних контактів. За півроку в Бельгії, англійська стала для мене другою рідною мовою, і я вже добре говорю нідерландською. Продовжую вивчати німецьку і готуюся поїхати в Австрію, а потім звичайно ж у Канаду! Програма Au-Pair дає колосальний досвід роботи з дітьми (дівчата, нам всім це дуже стане в нагоді 🙂

- mar3 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Бельгії (Марина Степа)

Читайте також: Умови участі в програмі «Live-in-Caregiver» в Канаді.

Їдьте, вірте в себе, використовуйте всі можливості, які вам дає Європа – не бійтеся змінюватися!