Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччині (Ксенія Миронюк)

- ksu1 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччині (Ксенія Миронюк)

Hallo!
Мене звати Оксана і я з задоволенням хочу поділитись з Вами своїми враженнями від участі в культурно-освітній програмі Au-Pair. Про цю програму сказано й написано дуже багато, особливо, в мережі Інтернет. Відгуки (що й не дивно, адже скільки людей, стільки думок) варіюють від ідеально-романтичних до крайнє негативних.

Читайте також: Відгуки учасниць програми Au-Pair

Проте, свою «золоту середину» я змогла віднайти з допомогою найголовнішого в моєму житті радника, а саме моєї рідної сестри. Вона приймала участь в даній програмі в Данії, тому досвід в неї був не аби який і, що саме головне, власний, практичний і достовірний.

- ksu2 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччині (Ксенія Миронюк)

Та не дивлячись на все це, я все рівно довго вагалась. Важко було зважитись на цей крок, адже це повністю змінило б вже такий, здавалось, звичний образ та уклад життя. Це означало б тотальний вихід зі своєю «зони комфорту» та початок всього знову та «з нуля», але вже в іноземній країні, серед чужих людей, на не знайомій мові…

Відома латинська сентенція «Удача любить хоробрих» певно що з’явилась свого часу не просто так. На той момент, коли я остаточно прийняла рішення про те, що я їду, моя сестра повернулась з Данії, де провела два чудових роки. Та, як виявилось пізніше, просто «прийняти рішення», просто «захотіти», іноді замало. Від моменту «я хочу» до моменту «я стала» пройшло ні багато, ні мало, а майже рік.

- ksu4 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччині (Ксенія Миронюк)

За цей час я встигла декілька раз переосмислити питання «їхати чи не їхати?»; змінити навіть не країну, а країни, для участі – спочатку це була Бельгія, потім Австрія, а в кінцевому результаті, я зупинилась на Німеччині; почати вчити абсолютно нову для мене та неймовірно цікаву німецьку мову. Тобто, маю на увазі, часу марно я не гаяла 🙂

- ksu3 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччині (Ксенія Миронюк)

Відразу ж хочу звернутись до тих учасниць, котрі так само як і я, опиняться в такій ситуації «довгого очікування». Пам’ятаєте, що «Рим не один день будувався». Іноді очікування та терпіння приносять кращі результати, аніж поспішні та не до кінця продумані вчинки.
Ось вже як 4 місяці я перебуваю в Німеччині.

Читайте також: Відгук учасниці програми Au-Pair із Люксембурга (Карина Пукман)

Живу я поблизу Мюнхена в чудовій родині. Нас в родині 9, якщо враховувати, що поряд з нами живуть три чудові кішечки та песик. Моя приймаюча сім‘я дуже дружня та весела, з не аби яким «аu-рair-ським» досвідом. Я в них одинадцята по рахунку Au-Pair. В такій ситуації, як і в будь-якій іншій, є свої недоліки, є й свою переваги. Однак останніх значно більше 🙂

- ksu5 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччині (Ксенія Миронюк)

Це я говорю без перебільшень. І в першу чергу, це неймовірне відчуття перебування в ні з чим не зрівняній мультикультурній атмосфері, свобода пересування з однієї європейської столиці в іншу, щохвилинне перебування в іноземномовному середовищі.

На початку свого відгуку я згадувала про ідеально-романтичні відгуки і, на перший погляд може здатись, що мій також саме такий. Однак, я не заперечую, що мене й до сих пір іноді відвідують сумніви на кшталт «Чи правильним було моє рішення?», «Тут добре, але дома все таке звичне, все набагато простіше» і т.п. Сильною є не та людина, котра не має сумнівів, а та, котра долає їх і продовжує рухатись вперед до своєї мети.
Є багато способів в цьому житті стати самостійним (-ою) та незалежним (-ою) і отримати надзвичайно багатий та важливий життєвий досвід. Проте, як на мене, одним з найкращих таких способів є участь в програмі Au-Pair. Я ні на секунду не шкодую про своє рішення. І хочу побажати всім: «Не роздумуйте довго – зважуйтесь! Не сидіть без діла – дійте! Не очікуйте кращого моменту – створюйте його самі!».

З найкращими побажаннями,
Оксана