Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччині (Олександра Хома)

- homa1 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччині (Олександра Хома)

Привіт всім!
Якщо Ви зараз читаєте це посилання, тоді вітаю! Ви вже на крок ближче до своєї мрії:)
З радістю поділюсь з вами своєю історією. З раннього дитинства я займаюся музикою. Вже в дитячому віці визначилась з професією та сумлінно працювала й вдосконалювалась. Після закінчення училища я зважилась на вагомий крок, який повністю перевернув моє життя й здійснив мрію колись маленької дівчинки:)

Рік назад я приймала участь у програмі Au-Рair в Німеччині. Проживала в чарівному місті Бамберг, яке німці називають “німецькою Венецією”. Моя сім’я складалася з мами та маленької принцеси Фрідеріке, якій на той момент виповнилося 3 рочки. Вважаю, що мені з нею пощастило, адже таку ”балаболю” ще треба пошукати. Саме з нею я найбільше практикувала свою німецьку.

- homa2 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччині (Олександра Хома)

Загалом, цей рік багато чого приніс для мене. Це не тільки вивчення мови, але й життєвий досвід. Пізнала менталітет, поближче познайомилася з культурою та традиціями, знайшла друзів та познайомилась з новими людьми з усіх куточків нашої планети. Між тим встигла побувати в різних куточках Німеччини.

Це все було дуже захоплюючим, але в мене була конкретна мета – вступ до музичної консерваторії.

Само собою було зрозумілим, що цей рік пролетить з додатковою швидкістю, адже нова країна, місто, мова, родина (до якої теж треба звикнути), багато нових вражень та шалених емоцій. Тому довелось прикласти багато зусиль під час програми Au-Pair в Німеччині. Ну як мінімум, щоб все встигати. Але все ж можливо, варто тільки захотіти! Так ось мені ну дуже хотілося втілити цю мрію в реальність.

Читайте також: Поради Au-Pair: 6 порад, що не слід говорити дітям

- homa3 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччині (Олександра Хома)

Вступних іспитів в консерваторії багато, готуватись треба не на жарт. Було, звичайно, не просто поєднувати свої обов’язки в родині, курси німецької, багатогодинні заняття на фортепіано та підготовку до трьох музично-теоретичних іспитів. Окрім цього хотілося й подорожувати, зустрічатися з друзями й т.д. В мене було всього потроху:) Можливо чимось й прийшлось пожертвувати, але отримавши лист з консерваторії про зарахування, щастю не було меж. Це стало найвищою нагородою. І ось тепер я насолоджуюсь студентським життям в Німеччині. Мені надзвичайно подобається. Часу стало ще менше. Але коли займаєшся своєю улюбленою справою, то це приносить задоволення.

Тепер в мене нове життя, шляхом до якого була саме Au-Рair програма в Німеччині. Такого досвіду роботи з дітьми, мовної практики, нових вражень та емоцій ви точно ніде не отримаєте. Головне – не бійтесь йти в перед, вірте в свої сили та завжди пам’ятайте, що мрії збуваються!