Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Дарина Боринська)

- darina2 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Дарина Боринська)

Привіт усім!
Мене звати Дарина, мені 20 років і я з села Кам’яниця, що біля Ужгорода. За плечима в мене вже один рік au pair в Німеччині, про який я б хотіла вам усім розповісти. Отже трошечки про саму мою історію знайомства з цією чудовою програмою.

Це був третій курс навчання в музичному училищі в Ужгороді, звичайний будній навчальний день. Ми бігаємо з подругами з пари на пару і тут в таких перебіжках я помічаю оголошення про програму культурного обміну Au-Pair на дошці оголошень.

Читайте також: Поради Au-Pair: 6 порад, що не слід говорити дітям

У мене одразу ж пробігає думка в голові: “Хмм… Цікаво чи принесе справді ця програма так багато як обіцяє на цьому плакаті? Напевно це все дуже нереально, та лише для “обраних”. Але все ж щось у мене всередині залишилося після прочитання цього плакату. Летіли дні, навіть тижні, оголошення все висіло, я все дивилася і в голову все лізли зовсім нові для мене та незрозумілі думки: “А можливо це все ж реально? А якщо це дійсно можливо?” Ідея участі в такій програмі потрохи почала займати майже все місце в моїй голові, чим зробила неабиякий переполох і переворот в моїх тараканчиках 🙂

- darina1 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Дарина Боринська)

Та ні. У мене ж все сплановано. Закінчення училища, Львів, консерваторія, потім якась робота в рідному Ужгороді і як говориться “жизнь удалась”. І коли думаєш дійсно про можливості, які відкриває ця програма, це здається зовсім нереальним. Але з блискавичною швидкістю усі мої плани змінюються і для мене це дійсно як сніг на голову. “Отже тепер треба будувати все по іншому. А як будувати? Де будувати? За допомогою чого? Це все дуже складно. А чи вийде це взагалі? Це майже нереально. А в світі мільйони таких новачків, як я і мільйони з більшими можливостями. Чому в мене має вийти? І як взагалі ця програма має мені допомогти?”

- darina3 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Дарина Боринська)

Разом зі мною те ж переживала і моя близька подруга Розалія, яка до речі в результаті прийняла також участь в Au-Pair і я думаю, що ви вже з нею знайомі.

Читайте також: 4 правила для Au-Pair проти вигорання

І поміркувавши, прочитавши багато інформації, відгуків, звичайно побувавши на чудових вебінарах з Наталією Козир я вирішила – потрібно шукати щось нове та розширяти круг свого бачення світу і розширяти власне свій світ.

- darina4 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Дарина Боринська)

Після цього були інші етапи підготовки до програми та власне сама програма і я розумію, що в один пост, як я це задумала на початку, ніяк не виходить. Тому якщо вам цікаво читати мою історію, то я з радістю поділюся моїм досвідом та враженнями від Au-Pair року в Німеччині.

- darina5 - Відгук учасниці програми Au-Pair із Німеччини (Дарина Боринська)

А на завершення моєї розповіді скажу: завжди рухайтесь далі незважаючи на різні ситуації та періоди в житті. Це буде завжди, бо це як говориться “C`est la vie”. Людей мільйони, але кожен з нас унікальний.

І трошечки вже висновків з мого року – ніколи не потрібно боятися нового. Завжди треба пробувати та йти далі!
P.S: Читаю також і ваші усі пости, дівчата. Дуже цікаві, веселі та позитивні!
Liebe Grusse