Життя Опер за кордоном
Рубрика: Наші Au-pair

Традиційно – фото із життя наших Au-Pair-учасниць. Наші дівчатка між собою говорять: «Один раз стаєш Au-Pair – вже не можеш зупинитися»

Так Katya Meihes рік прожила у Німеччині, а зараз насолоджується перебуванням у казковому Відні.

“Тепер я в Австрії, у Відні) це була перші сім’я, яка мене вибрала. Ми зразу зідзвонились і мене запросили до себе.
Сім’я живе у Відні – це мама і маленький хлопчик, якому вже 4). Стосунки складаються в нас дуже добре 🙂 ми як подруги, завжди сидимо на кухні про щось пліткуємо 🙂 жодних конфліктів в нас не виникало за ці півроку, в нас все дуже просто і чудово ) я завжди допомагаю і натомість отримаю підтримку і допомогу.

Хост-мама має свою туристичну агенцію і так як вона сама проживає, то вона дуже багато працює й інколи буває таке, що ми домовляємось про додаткові години моєї роботи ) але буває таке, що дитина хворіє, то ми з ним цілий день вдома самі.

Я ніколи не відмовляю і не прошу мені за це доплачувати, я із задоволенням допомагаю мамі і знаю, що можу покластися на цю людину, коли буде потрібна допомога мені )

Це чудова сім’я і ці півроку пролетіли дуже швидко. Ми завжди домовляємось про мої відпустки, і це прекрасно тому що можна десь подорожувати. Буде дуже дуже сумно, коли закінчиться Au-Pair рік.

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.