Опер в Австрії
Рубрика: Наші Au-pair

Наша учасниця програми Au-Pair Анна Гербей, яка була за програмою аж тричі в Європі, в солодкій Бельгії, чаруючій Австрії та захоплюючому Люксембурзі, ділиться своєю мотивацією взяти участь в міжнародній культурно-освітній програмі.

«Я хотіла влаштувати сама собі випробування і відповісти на питання «Зможу чи не зможу?…». В цей період я навчилася бути абсолютно самостійною і самодостатньою особистістю, за допомогою проживання за кордоном. Вмінню виживати в чужій, іншомовній і багатокультурній Європі, я вдячна Українській Au-Pair Асоціації, які підтримували мене з року в рік, з країни в країну. За ці кілька років, я вивчила три мови, об’їздила 20 країн світу, зсередини пізнала культури німців та австрійців, і так вони відрізняються! Сама собі довела, що я зможу вижити в будь-якій країні світу і знайти спільну мову з будь-ким.»

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.