Життя Опер за кордоном
Рубрика: Наші Au-pair

Ділимося з вами нашими милими дівчатками-оперками. Знайомтеся з Тетяна Ярема, яка вже півтори місяці насолоджується своїм Au-Pair життям у Франції, місто Бордо.

«Я дуже активна, весела і життєрадісна людина.  Я дуже люблю подорожувати, відкривати для себе нові частини нашого світу, знайомитися з новими культурами та традиціями і, звичайно ж, знаходити друзів :). Це і було моєю головною мотивацією взяти участь у програмі Опер.

Також Франція заворожує мене не тільки своєю архітектурою, природою, а й чудовими людьми. Для мене програма Au-pair – це відмінна можливість знайти і розвинути себе. Мовні навички, які я придбаю і сподіваюся вдосконалити за рік, проведений у Франції, я планую використовувати в своїй роботі. Адже знання іноземної мови надає більше можливості розвинутися і побудувати успішну кар’єру.

Програма дає мені шанс познайомитися з новими людьми, побачити нові місця і просто отримати нові враження. І так, як я дуже люблю дітей, це просто подвійне задоволення – поєднати догляд за дітьми і подорожі ».

.

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.