Au-Pair за кордоном
Рубрика: Наші Au-pair

Ще зовсім трошки лишилося до весни та сонячного літа! У вас є вже плани? А як що до того, аби провести цілий рік, скажімо у Франції?

Наша Marta Leskiv пожила у цій неймовірній країні і за її словами – це був найкращий період у житті. Тож, плануйте своє літо правильно 🙂

«Проживши майже рік у Франції, я можу точно сказати, що Франція сильно відрізняється, від того, що ми про неї фантазували, читаючи «Три мушкетери» і «Анжеліку» та дивлячись «Астерікс і Обелікс» і «Амелі». Тим цікавіше зіткнутися з реаліями французького життя і французьких поглядів на життя.

До всіх інших представників роду людського французи ставляться поблажливо. Вони вважають,  що людям просто не пощастило, що вони народилися не французами. Французи вважають себе істинними експертами у всьому, що представляється їм важливим, а якщо вони не обізнані в якійсь області, значить це, швидше за все, не має ніякого значення дурниця».

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.