au pair німеччина
Рубрика: Новини

Традиційна рубрика Життя наших опер за кордоном сьогодні поповнюється відгуком нашої Асі Альохіної, яка наразі вже півроку відчуває себе справжньою “люксембуржуа” в князівстві Люксембург опер.

Ася багато подорожує центральною Європою та не втрачає шансу відвідати цікаві культурні заходи в будь-якій країні Європи, які оточують Люксембург і продовжує вірити в казку.

“Якщо би мені ще торік сказали, що я буду жити в Люксі, я би точно не повірила (говорить Ася зі скепсисом). Але я тут. Всі люди мріють втекти. Вибратися з власної голови та власного життя. І найкращий спосіб це зробити – подорожувати! Це стало моєю новою залежністю. Коли ти в дорозі, в іншому місті, то відчуваєш себе зовсім по-іншому. Якась легкість, відкритість, свобода. Я зрозуміла в чому секрет… Ти повністю віддаєшся емоціям і створюєш собі “казку”. Ця поїздка не обов’язково буде ідеальною, скоріше навіть навпаки (найчастіше так у мене)??‍♀️. Але вона покаже інший світ. Світ, де не потрібно думати про роботу, податки, проблеми з відносинами, або про їх відсутність, про візу, вивченні мов і тд. Це світ де твої фантазії стали реальністю. Ти отримуєш чергову дозу, і хочеш ще і ще. Гонка за тимчасовою свободою приносить кайф?
Хочеться вірити, що так буде завжди. А повернувшись в реальність, вірити, що казка повториться”.

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.