Команда UAPA
Рубрика: Новини

Наша команда – це молоді, креативні, активні люди і, обов’язково, знають все про програму Au-Pair.

Коліжанка Анастасія Левко – знає все про програму і не через інтернет, а через те, що сама була оперкою в Австрії. Саме наша усміхнена Настя кожен день з вами спілкується й допомогає здійснити вашу мрію! Анастасіє, дякуємо, що ти у нас є 🙂

А ви тим часом, читайте!

“Привіт, мене звати Анастасія Левко і я працюю в Українській Au-Pair Асоціації! Вже декілька місяців, майже щодня я вітаюсь і починаю розмову саме цими словами☺
Та знаєш, я звичайна дівчина, така ж як і ти!

Мені 20 років, здобуваю освіту в Мукачівському державному університеті за спеціальністю англійська філологія, закінчую 4-й курс.

Ще колись, коли я вчилася у школі, мені мама розповідала про те, що існують різні міжнародні культурно-освітні програми обміну за кордоном, які дають безмежні можливості та відкривають нові перспективи. Тоді, будучи дитиною, мені здавалося, що таке існує лише у казці або паралельному вимірі:)

Та з часом я подорослішала, закінчила школу, вступила в університет на омріяну спеціальність, після I курсу знайшла роботу: працювала у центрі розвитку дитини “Азбука” вожатою, аніматором, вихователькою, викладачем творчості, танців та ще багато ким… Поки одного разу не побачила оголошення про програму Au-Pair в гуртожитку, і це кардинально змінило моє життя. Дочекавшись 18-го дня народження, я все ж наважилась і подала документи для участі у програмі Au-Pair.

Потім все відбувалося, ніби у дивному сні: заповнення документів, мовні курси, пошук сім’ї, паралельно робота та навчання. Мені дуже пощастило, адже там в Австрії, на мене чекала любляча родина, яка зробила мій опер рік незабутнім!

Подорожі, нові знайомства, друзі, пригоди, розвиток, чудовий досвід, можливість вивчити нову культуру, традиції, мову, неймовірні враження та емоції – це все і навіть більше відбулось за той період.

Після закінчення програми, я ще більше місяця подорожувала, спочатку автостопом до Одеси, потім в Європу (Словаччина, Австрія, Хорватія та Угорщина). Повернувшись додому на мене чекав ще один подарунок долі – можливість працювати в організації, через яку я їхала за програмою Au-Pair.

Моя робота – це ділитися досвідом і позитивом, допомагати вам змінювати своє життя на краще!

Якщо у вас є питання, пишіть або дзвоніть, буду рада допомогти.

 

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.