Рубрика: Новини

Знайомимо вас ще з одним членом нашої дружньої команди, це – Анна Гербей. Наша Аня – рекордсмен і відчайдушний Опер! Вона тричі була учасницею програми Опер у Бельгії, Австрії та Люксембурзі.

Привіт, дівчатка!
Мене звати Анна Гербей і я співпрацюю з Українською Au-Pair Асоціаціїєю та відповідаю за зовнішні зв’язки та стратегічний розвиток Асоціації. Безпосередньо останні 5 років свого життя, я була такою ж учасницею програми Au-Pair, як і ви всі, тому я зможу Вас зрозуміти з півслова.

Я брала участь по програмі опер в трьох країнах – це Бельгія, Австрія і Люксембург. От тільки повернулася з Австрії, де була навідати свою хост-родину.

За час проведений в Європі, я почала з рівня букварика вивчати німецьку і французьку мови. Французьку я вивчала тільки в Брюсселі і дійшла до рівня В1. В силу того, що була відсутня практика спілкування французькою мовою, в силу перебування в німецькомовних країнах, я французьку розумію, але сказати нічого не можу. Відчуваю себе, я моя собачка Жужу.

Паралельно з нуля в Брюсселі вивчала німецьку мову. В якийсь момент, постало питання переді мною, в якій з двох іноземних мов рости (враховуючу те, що з друзями-іноземцями спілкувалася англійською). А ви відчували коли-небудь, як у вас «рухається» мозок? Ні – тоді їдьте в двомовну країну, мовами якої ві не володієте :).

Тому я зупинилася на німецькій мові і поїхала її вивчати в неймовірну Австрію. Зараз розмовляю німецькою як своєю рідною мовою, і відчуваю, що вона мені набагато ближче стала, ніж добре знайома англійська. Хоча я не закинула вивчення англійської мови, і закінчила бізнес-курс на рівні В2.2. у Віденському університеті.

Іноземні мови до виїзду в Європу по програмі Au-Pair, я не вивчала. Я закінчила Мукачівський державний університет по спеціальності Практична психологія, але справжньої практики я отримала в подорожах по Європі. І це так приємно усвідомлювати, що ти об’їздила 20 країн Європи, бачила різноманітні культури зсередини і відчувати себе їхньою невід’ємною частиною. Це неоціненний досвід мого життя.

Тому всім я скажу не бійтеся рухатися вперед, мрійте що є сил, нехай вас захоплюють найдивовижніші бажання та цілі. А ми вам в цьому з задоволенням допоможемо.

З любов’ю, Анна Гербей

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.