Program au-pair
Рубрика: Новини

Привіт, я – Аня Карпенко, мені 28 років, і я рада бути викладачем англійської і французької мов в Українській Au-Pair Асоціації.

Я закінчила бакалаврат з філософії в Могилянці, після чого поїхала вчитися у м. Ліль на півночі Франції. Там я, крім французької, вчила античну філософію і логіку. А ще в Лілі я знайомилась з культурами світу, адже Франція – дуже мультикультурна країна.

Після закінчення магістратури я повернулась в Україну (саме до подій Майдану). А через рік знову повернулась у Ліль, щоби викласти кілька семінарів з логіки і філософії тамтешнім студентам філософії. Очевидно, це був складний, але неймовірно цікавий досвід.

Потім я знову повернулась в Україну. Ближче до цього часу я також зацікавилась програмуванням, і тому кілька моїх наступних професійних досвідів пов’язані з технічною підтримкою і розробкою мови Python. Хоча, дуже часто, паралельно я продовжувала бути репетитором англійської і французької мов офлайн та онлайн :).

Я цікавлюсь музикою, вивченням мов і мов програмування, логікою. Люблю гори і подорожі. Співпереживаю питанням соціальної справедливості, фемінізму, та прав людини у всьому світі :). Мені подобається викладати. Я намагаюсь підходити комплексно до викладення кожної мови, але і прислухатись до побажань майбутніх учасниць Au-Pair.

Буду рада знайомству 🙂

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.