командою Української Au-pair Асоціації
Рубрика: Новини

Привіт, любі наші!

Ми обіцяли вам познайомити зі своєю супер-командою. То ж, продовжуємо 🙂 Отож, знайомтесь! Це Kristina Fozekosh, наша справжня бджілка-трудівниця. Саме вона підтримує учасниць програми опер, у будь-яких незрозумілих ситуаціях. Бо ж Крістіна була Au-Pair у прекрасному Люксембурзі!

Читаємо листа від нашої дорогої коліжанки❤

“Привіт, дівчатка!
Мене звуть Крістіна Фозекош, я виконуючий партнер Української Au-Pair Асоціації.

Мені 24 роки і 2 з них я працюю з програмою Au-Pair. Я була учасницею цієї програми у Люксембурзі:) І ця країна просто захопила мене своєю чарівністю! Місто яке зберігає давні історії, традиції і не дає новому зруйнувати старе:)

Зараз я проживаю в Мукачеві, у надзвичайно близькому по духу європейському місті, яке вабить туристів з усіх куточків України і не тільки.
Приходіть до мене в гості, посмакуєте бограчем (ням-ням:) та різними сортами закарпатських вин.
Я обожнюю каву! Мені не дайте сніданок, а дайте краще кави.

Маю котика, якого звати Пішті (Степан угорською). А ще я обожнюю подорожувати і саме подорожі – це для мене все.

Я не люблю пасивний відпочинок. Найкраще для мене – це знайомство з новими містами і країнами, з архітектурою; це цікаві історії, адже саме історія була одним з моїх найулюбленіших предметів у школі. Я побувала у Люксембурзі, Німеччині, Австрії, Чехії, Словаччині, Угорщині і мрію відкрити для себе ще багато нових країн.

Маючи досвід проживання за кордоном, я можу допомогти порадою дівчаткам, які їдуть за програмою Au-Pair. Я сама була в цій ролі і можу сказати, що це було неймовірно круто!

Освіта:

Я закінчила Ужгородський національний університет, здобувши кваліфікацію магістра освіти за напрямом «Вчитель, викладач німецької мови та літератури, вчитель, викладач світової літератури».

Напрями моєї роботи в Українській Au-Pair Асоціації:

  1. Комунікація та підтримка зв’язку з приймаючими Au-Pair агенціями закордоном.
    2. Повна підтримка учасниць протягом усього періоду їхнього перебування за кордоном за програмою Au-Pair.
    3. Налагодження та підтримка співпраці з органами державної влади з метою популяризації програми Au-Pair на території України.
    4. Проведення переговорів на рівні уряду, щодо можливості української молоді брати участь у програмі Au-Pair в усіх країнах, в яких офіційно існує програма Au-Pair.

За 2 роки в Українській Au-Pair Асоціації я дуже змінилася. Набула цінного досвіду, який знадобився мені у житті. Цікаво подивитися на себе через 5 років. Гадаю це буде вже інша, краща версія мене:)

Мій фейсбук акаунт https://www.facebook.com/kristina.fozekosh

Я буду рада подружитися з кожною із вас та відповісти на всі ваші питання, які стосуються програми Au-Pair.”

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.