Ксюша Круцюк
Рубрика: Новини

Всім привіт!

Мене звати Оксана Круцюк. Мені 27 років і я професійний психолог. Співпрацюю з Українською Au-Pair Асоціацією для підготовки і надання психологічної допомоги учасницям програми Au-Pair.

Наразі я надаю індивідуальні психологічні консультації, а ще – навчаюся в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка і планую невдовзі захистити кандидатську дисертацію із психології.

Працюю з проблемами міжособистісних стосунків і спілкування, з внутрішніми конфліктами, емоційним вигоранням, проблемами вибору, подолання страхів, із ситуаціями, пов’язаними зі зміною обставин життя, а також рішенням будь-яких проблем, які приносять відчуття психологічного дискомфорту. Також займаюся допомогою у боротьбі з небажаними станами, психологічною адаптацією, пошуком і підтримкою ресурсного стану, досягненням значимих цілей і формуванням необхідних навичок.

За час навчання в університеті зрозуміла, що мені поталанило, бо, навчаючись психології, змінюєшся, ростеш, постійно відчуваєш потребу вдосконалюватися, ставати кращою, ніж була раніше. Це по-справжньому затягує 🙂

А ще я займаюся живописом – пристрастю мого життя. Можу годинами працювати у майстерні за холстом, не відчуваючи часу, і так само довго розповідати про художників і масляну фарбу 🙂

Тож, я радо поділюся своїми знаннями із психології та корисними навичками з учасницями програми Au-Pair, щоб для них рік за кордоном став тим досвідом, який кардинально змінить їхнє життя на краще.

До зустрічі в Українській Au-Pair Асоціації!

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.