Українській Au-Pair Асоціації
Рубрика: Новини

Ох, який в нас класний колектив! Нині розповімо про ще одну нашу коліжанку – Marta Kashuba. Дівчина спеціаліст з німецької мови, була оперкою у Берліні, а тепер збирається на свій Au-Pair рік у Бельгію.

Ми раді від того, що з нами працюють такі класні, енергійні люди! Читаємо невеличку розповідь Марти, яку вона підготувала для вас.

“Привіт усім! Мене звати Марта і я член дуже веселої та професійної команди Української Au-Pair Асоціації.

Мені 22 роки і, якщо ви пробуєте себе як опер у німецькомовній країні, то ваші профайли у моїх руках. Я займаюсь їх редагуванням та допомагаю вам з перекладом. А також я веду онлайн курси з німецької мови в Школі Au-Pair.

Німецька мова була моєю другою мовою в університеті, і я ніколи не думала, що зможу вільно використовувати її і полюбити більше ніж англійську! Я вважаю себе не просто вчителем, а й хорошим порадником для дівчаток, адже я саме повернулась зі столиці Німеччини, де успішно провела Au-Pair-рік.
Вважаю, що практика завжди краще теорії, а мову найкраще вчити, занурившись у мовне середовище.

Обожнюю сучасну літературу, мистецтво та живу музику, а також подорожувати. Я почала відкривати для себе Європу ще коли вступила у ВНЗ, а за останній рік розширила список відвіданих мною країн, тепер їх 8.

Я здобула лінгвістичну освіту в одному з найпопулярніших західноукраїнських університетів СНУ ім. Лесі Українки і обрала напрям комп’ютерна лінгвістика. Мені близьке все, що пов’язане з IT, тому перед поїздкою я працювала інженером комп’ютерного забезпечення в IT компанії та спілкувалась з англомовними клієнтами.

Університет дозволив мені покращити англійську до рівня С1, а берлінська мовна школа Die Deutsch schule покращила німецьку до рівня Б2. Я вважаю вивченням своїм захопленням і охоче візьмусь за нову мову! Для молодих людей необхідний постійний розвиток та удосконалення себе, тому зовсім скоро я вирушу у нову поїзку і відкрию для себе казкову Бельгію!

Всім натхнення та хорошого настрою!

 

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.