Олег Григорьев
Рубрика: Новини

Не одні дівчата в нашій команді! Знайомтеся з правозахисником UAPA – Олег Григорьев, який завжди підставить своє мужнє юридичне плече нашим оперкам

“Привіт!
Мене звати Олег Григор’єв, я адвокат.  Співпрацюю з Українською Au-Pair Асоціацію у сфері надання правової допомоги учасницям програми Au-Pair.

Моя головна робота – це підготовка договорів, моніторинг додержання прав учасниць програми Au-Pair за кордоном, під час їх проживання у приймаючих родинах.

Але я не занудний юрист 🙂 Маю хобі – це соціальна фотожурналістика. У вільний від роботи час я роблю фоторепортажі. Висвітлюю порушення прав людей, які знаходяться в інтернатах, тюрьмах, психлікарнях. Також я обожнюю ходити в гори та гратися зі своїми трьома чудовими кішками 🙂

Я закінчив Ужгородський Національний Університет, математичний факультет. Київський університет права НАН України, юридичний факультет.

Буду радий поділитися з вами своїми знаннями та допомогти вам у здійсненні ваших мрій із додержанням всіх правових норм :)”

 

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.