Українська Опер Асоціація
Рубрика: Новини

Знайомимо вас із нашою Оленкою Глушко Elina Kurtuzova. Вона – супер-викладач із німецької мови в нашій Українській Au-Pair Асоціації. Одного дня Олена для себе вирішила, що їй тісно у своєму місті і хочеться прекрасних змін та самореалізації на інших просторах. І так, дівчина стала оперкою у Німеччині.

Оленко, ми щасливі мати таку класну коліжанку!

“Привіт, дівчатка! Мене звати Олена Глушко, мені 23 роки і я викладач німецької мови Au-Pair школи в Українській Au-Pair Асоціації.

Нещодавно я повернулась із Німеччини, де булла учасницею програми Au-Pair. Можу вас запевнити, що це був найемоційніший, найкращий і надважливий рік мого життя. Я вирішила взяти участь у програмі, коли зрозуміла, що після отримання диплому бакалавра філології я почуваю себе невпевнено у своїй галузі і мені бракує практики мови.

Другою причиною стало те, що мені уже було тісно у маленькому провінційному містечку, де шанси розкрити свій потенціал дорівнювали нулю, де робота офісним планктоном, який виконує рутинну роботу – це стиль життя.

Вирішивши бути Au-Pair Madchen у Німеччині я не очікувала, що за рік мого життя там, я не лише вивчу мову (як і планувалося), а й кардинально зміню свої погляди на життя, на життєві цінності на те що є справді важливим, а що тривіальним. Я відвідувала курси німецької мови, де я значно вдосконалила свої знання і познайомилась з людьми різних національностей. Мати друзів із різних куточків світу – це просто нереально круто!

Зрештою, моє прагнення підкорити одну із найважчих європейських мов стало лише приємним доповненням до усього того «багажу», що я отримала перебуваючи в Німеччині.

Я отримала ступінь бакалавра філології у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки. Зараз навчаюсь на магістратурі факультету німецької філології і працюю в Українській Au-Рair Асоціації.

Я працювала:
– Викладачем англійської мови на мовних курсах.
– Репетитором англійської та німецької мов.

Обожнюю свою роботу і з нетерпінням чекаю зустрічі із вами на наших заняттях.

 

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.