Українська Au-Pair Асоціація
Рубрика: Новини

Ще одна наша люба працівниця – це Olia Khomyn, яка відчайдушно займається оформленням профайлів Au-Pair-учасників. Оля знає, усе про Au-Pair із середини, бо ж зараз проживає у Парижі!

“Привіт всім! 🙂

Мене звати Ольга Хомин, я займаюся підготовкою профайлів дівчат, які планують їхати до чарівних Франції, Бельгії та Люксембургу від Української Au-Pair Асоціації.

Мені 21 рік і 4 роки я працюю у сфері лінгвістики. Зараз сама є учасницею у міжнародній програмі культурного обміну Au-Pair. Проживаю в мільйонному та динамічному місті, яке знане, як місто кохання, а саме Париж.

Своє життя я уявляю, як калейдоскоп із мальовничими відтінками та яскравими кольорами. Моя робота – це значна складова мого калейдоскопу, в якій я можу ділитися своїм досвідом, надихати здійснювати мрії та віднайти нову частинку себе. Задоволення та вдячність моїх клієнтів є найбільшою винагородою за мою роботу.

Я відвідала 17 країн Європи, тому зі свого досвіду, я допоможу вам у мовних та культурних аспектах під час перебування за кордоном. Також протягом 2 років я відвідувала літній табір у Франції.

Я маю ступінь вищої освіти бакалавр. Закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет у 2018 році, здобувши кваліфікацію бакалавра у напрямі підготовки філологія, спеціалізація мова і література (англійська) професійної кваліфікації фахівець з англійської мови, учитель англійської мови.

Також своїм досягненням вважаю сертифікат 3-ох місячних онлайн курсів опер від UAPA.

Для мене розвиток є дуже важливим, тому зараз проходжу навчання на здобуття міжнародного сертифікату TEFL (Teaching Englishasa Foreign Language), який допоможе мені відкрити нові горизонти та перспективи в моєму професійному житті.

В Україні моя робота була пов’язана у мовній сфері, а саме:

1. Викладач англійської та німецької мов на мовних курсах.
2. Я працювала приватним викладачем по підготовці зі ЗНО.
3. Викладач англійської мови в ІТ компанії.
4. Перекладач в агро-компанії.

Я щиро рада буду поділитися з вами своїми знаннями та допомогти у здійсненні ваших мрій!

Ми в соціальних мережах

Ми би з радістю писали тобі листи

Небагато, один-два листа на місяць. Але ми не знаємо твою електрону адресу…

І знаєш про що?

Ми б розказували тобі про всі дивовижні акції і знижки, які діють лише для підписчиків, повідомляли про корисні публікації для твого розвитку, про наш позитивний досвід та відгуки учасниць програми Au-Pair.